Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol keressem a társam?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy boldog párkapcsolatot,mondjátok meg gyerekkel találok olyat aki elfogad és szeret:):)?Milyen oldalon hírdessek vagy nézelődjek?
2011. aug. 21. 15:44
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Házas is voltál, vagy még csak együtt éltetek?

Mióta vagy külön? Jelenleg kivel, vagy kinél laksz?


Hány éves vagy, és hány hónapos vagy éves a gyerek vagy még baba?

2011. aug. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Honnan írsz és hány éves vagy? Férfi vagy vagy nő?
2011. aug. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Játszótéren csak vannak egyedülálló anyukák.
2011. aug. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Szia!

Mi ez a rengeteg kérdés?Ettől függ a válasz:):)?

Nem baba:)Nem lakom senkinél,van saját otthonom,autóm már egyszer elváltam,felnőtt gyerekeim vannak abból a házasságból.A másodiktól most válok itt van egy 10 és egy 6 éves.Új életet szeretnék kezdeni végre megtalálni azt aki tisztel és becsül engem ahogy én is őt:)Aki picit ápolja a lelkem mert a "pokolból" jövök egy szörnyű házasságból 38 évesen....

2011. aug. 21. 15:53
 5/20 A kérdező kommentje:
NŐ vagyok
2011. aug. 21. 15:53
 6/20 anonim ***** válasza:

Igazából gyerekkel nagyon nehéz. DE! Nem lehetetlen, ugyan is jöttek már így össze párok.


De már a legelején tudnia kell a pasinak h gyereked van.


Az, hogy miért nem kell gyerekkel együtt nő egy pasinak annak a következő okai lehetnek:

- 1. nem keres annyit a pasi , hogy eltartson akár kettőtöket, vagy akár csak a gyereket, mert jobbik esetben te is keresel.

- 2. Nem akarja az ex pasidat hétvégenként vagy időnként látni, és találkozni vele 1 órára amíg hozza viszi a gyereket (láthatás magyarul)

- 3. Nem akarja másnak a gyerekét nevelni, mert úgy gondolja , hogy az nem az ő feladata.... vagy hasonló.

nossss többnyire ez........


DE! Most jön a "miért kellenél gyerekkel is egy pasinak" kérdés!

Egy csak is egy esetben fogad el egy pasi egy gyerekkel egy nőt!! Mégpedig akkor, ha azt a nőt nagyon nagyon szereti, tiszta szívből szereti és vágyik rá és vele akar lenni, vele akar élni, szeretné ha az a nő az ő kezét fogná és az ő ágyában aludna.

És persze alapból kedvelnie kell a pasinak a gyerekeket.

----> Ergo ha ez megvan akkor a nőnek a gyermekét képes sajátjaként nevelni!

2011. aug. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Budapest mellett élek...van valaki akinek van ötlete milyen oldalon nézelődjek,mert soha életemben nem kerestem így társat..
2011. aug. 21. 15:54
 8/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hosszú válaszod,te vagy az első is aki írtál?Engem nem kell eltartani,se a gyerekem....
2011. aug. 21. 15:56
 9/20 anonim ***** válasza:
Tragikomédia!!! Most ment tönkre a párkapcsolatom és válok földönfutóvá.ff
2011. aug. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

hohohóóóó, így azért más a válasz!!!

Ezek a tényezők erősen megváltoztatnak majdnem mindent!!!


2 pasin vagy túl, ha jól értem vannak felnőtt gyermekeid, és van még kettő a legutolsó házasságodból, egy 10 és egy 6 éves.


Ha egy pasinak elmeséled, hogy 2 párod volt, mind a 2-töl vannak gyerekeid, (legyenek akármekkorák ez nem számít most) akkor a pasi első látásra ---> zűrösnek talál , és nem biztos, hogy a pasijaidat fogja hibáztatni, ha már 2 töl is elváltál és mind a 2 helyen lett gyerek. DE! az is elég ha csak egy helyről lenne gyerek.


Háát mit is mondjak????


ŐSZINTE LESZEK!

- Kb 5% esélyed van arra, hogy így olyan pasit találj aki neveli a gyerekeidet veled él és nagyon szeret téged.

Hogy miért?????

- Mert az ilyen értelmes pasi aki neked kéne annak már van gyereke! Vagy házas, vagy boldog párkapcsolata van!


Akit találhatnál az olyan 50-55 éves pasi aki jól keres, és szintén elvált. És belédszeret.


Nem akarlak lelombozni de kevés az esélyed....


JA! Alkalmi szexre tuti találnál pasit, de így nehezebb.


De a remény hal meg utoljára!

2011. aug. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!