Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt még el kéne fogadjam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt még el kéne fogadjam, vagy már tényleg sok?

Figyelt kérdés
Barátnőm egy igazi gyerekes 15 éves csaj. 4 hónapja vagyunk együtt. Mondom neki, ma aludjon itt. Meg is beszéltük minden. Megkértem jöjjön hamarabb ilyen 17 óra felé és akkor úgy jobb lenne reggelig itt lenne. Másik városban lakik. Erre mondja, hogy ő még ma inni akar. Mondom mitakarsz? elkezdi inni. Játszotta az agyát nekem ott hogy ő így ő úgy.. Mondom jössz 17 re attól? Elkezdi ha elérem a vonatot.. Fontosabbal neki a haverjai mint én. A másik probléma, hogy más pasikkal találkozgat, "haverom" címszó alatt.. Közbe 2 napja ismeri a gyereket.. szerintetek?
2011. aug. 20. 13:02
 1/7 gyíííháááá ***** válasza:
100%
Hasonlóhoz volt már szerencsém, ez a "csak haver" kategória. Nem éri meg, hogy emiatt rágódj, hagyni kell a francba. Most jöhetnek mások, hogy megint csak a negatív vélemény, de sajnos tapasztalat..
2011. aug. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire fontos neki az ivászat, én otthagynám... A haverok még hagyján, de csak mert inni akar, és azt sem tudja, hogy eléri-e a vonatot. :/ Nekem ez sok lenne.
2011. aug. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
15 éves még gyerek. Barátkozz veled egykorúakkal egy érettségi szinttel rendelkezőkkel!
2011. aug. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok. :) és fiú..
2011. aug. 20. 13:10
 5/7 anonim ***** válasza:
dobd ki :D minek jössz össze ilyen csitrikkel? persze vannak értelmes 15évesek , de ő pont nem az
2011. aug. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Dobd ki!! Ribizli!
2011. aug. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nem vesz téged komolyan, hagyd ott.
2011. aug. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!