Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy hete nem láttam a barátoma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hete nem láttam a barátomat, de nem hiányzik különösebben. Mitől lehet ez az érzés?

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyunk együtt a barátommal. Szeretjük egymást. Korábban, ha csak pár napig nem találkoztunk, nagyon hiányzott, ha pedig több mint egy hétig nem láttam, már szinte egyfolytában arra gondoltam, hogy jöjjön már el az a nap, mikor újra találkozunk.


Most egy hete nem láttam, sőt, még egy hétig nem is fogom. De jól elvagyok itthon, és persze gondolok rá, telefonon minden nap beszélünk, de nem érzem azt, hogy annyira hiányozna, mint korábban... Néha rámjön pár percre, hogy de jó lenne most vele lenni, de ennyi. De érzem, hogy még mindig ugyanúgy szeretem, csak egyszerűen nem érzem annyira a hiányát :S


Előtte két hetet folyamatosan együtt voltunk, és semmi gond nem volt köztünk, jól éreztük magunkat egymással, szóval nincs oka annak, hogy ne hiányozzon.


Lehet, hogy kezdek kiábrádnulni, kiszeretni belőle?? :S Ezt nagyon nem szeretném, mert tényleg jól megvagyunk, boldogan, nincsenek konfliktusok, nem is unalmas a kapcsolatunk. Szexuális életünk rendben van.


Akkor miért nem érzem most azt a hiányt, azt a vágyat, hogy mielőbb láthassam? :S


21/L


2011. aug. 19. 21:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Én pont ellenkezőleg vagyok és nagyon rossz érzés.
2011. aug. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mert már nem szereted. Javaslom hogyha együtt lesztek, akkor menjetek el kettesben egy olyan helyre, ahol újra felfedezheted benne a régi szerelmedet. Sok szerencsét!
2011. aug. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
megszokás..vagy nemtudom:(( nálam is hasonló volt szakított velem és már most hiányzik:(
2011. aug. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A fenéket kiszeretés, nyugalom, attól még lehetsz bele szerelmes, mert nem akarsz folyton rajta lógni. A szerelem hullámzó érzés, ne sürgesd a szakítást. Hidd el, ez nem jelent semmit.
2011. aug. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!