Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltatok úgy, h két ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok úgy, h két ember közt nemtudtatok dönteni?

Figyelt kérdés
mert velem ez a helyzet.találkozgatok két nővel és mind ketten mások egyiknek a külseje míg a másiknak a belsője lenyűgöző.emellett érettek, normális nőkről beszélünk mind két félnél.egy idejüleg kezdtem el randizni mind kettővel gondoltam majd úgyis alakul vagy úgy hozza az élet,h az egyikük felé hajoljak inkább de sajnos nem így lett...és nem tudok dönteni de szeretnék mert nem az én stílusom ez,h több vasat a tűzben és nem szeretném bántani sem őket nem érdemlik meg! így tehát maga a tény közlése is,h esetleg x-el vége legyen nehéz lenne nagyon.köszi előre is a tanácsokat!
2011. aug. 19. 18:03
 1/8 anonim ***** válasza:

Személyes tapasztalat: választanom kellett két ember közül, és választottam is. Másfél évet lehúztam mellette, mire kiderült, hogy megcsalt. Mire a másikhoz mentem volna, kiderült, annak meg van szerelme, és MÉG MA IS megvan.


Ezzel csak azt akarom mondani, hogy igen, voltam így én is, és nagyon nehezen, de döntöttem.


Bár a másikat választottam volna... :-(


...vagy egyiket se :-/

2011. aug. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
Nem voltam úgy, mert tudtam hogy kit szeretek ;)
2011. aug. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Először próbálj meg összejönni valamelyikkel, nehogy aztán egyik se legyen :D
2011. aug. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha mindkettő kell, akkor egyik sem kell igazán.


Szóval érted, mit akarok mondani. Ha A is ugyanúgy kellene, mint B, akkor egyik sem jó, mert nem az van, hogy nem tudod mással elképzelni, és csak ő kell. Hisz lehet helyettesíteni...

2011. aug. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 BlackSword ***** válasza:
Ez nem kérdés... A második... Akinek a belseje fogott meg... A szépség múlandó, de a belső értékek kevésbé változóak, és időtállóbak is mint a szépség... Az elsőnél inkább csak a hormonjaid tombolnak...
2011. aug. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
hm...igen A aki már szeret és tesz is értem/tünk míg B szép nagyon igaz de azt érzem rajta h vmiért nem menne és elhagyna egy idő után. bár persze teljesen mást állít. viszont az is igaz,h ha ezen agyalok talán egyik sem kell igazán... nem tudom...amig A belsőre B külsőre az esetem:)de vhogy csak lesz:)
2011. aug. 19. 19:14
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha valakinek a belsejét szereted akkor az embert szereted, ha meg a jó fenekét vagy a szexi arcát akkor pedig a külsejét tehát a mázat, ami fog változni és nem biztos, hogy pozitív irányban (hosszútávú kapcsolatban előjön ugye: szülés, öregedés stb.) és emiatt lehet újra keresgélni kezdesz, hogy megtaláld a külsőre tökéleteset, hiszed a belseje nem tetszik.

Valószínű, hogy akinek a belseje tetszik annak a külseje is valamennyire, hiszen akkor nem kezdenél vele. Főleg, hza azt írod, hogy szeret is, talán ez többet jelent egy szexi alaknál/arcnál.

2011. aug. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
igazad van!!
2011. aug. 19. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!