Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit mondhatnék a szüleimnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondhatnék a szüleimnek?

Figyelt kérdés

Párkapcsolatban vagyok a barátommal és közelben lakik.. találkozni szeretnék vele de a szüleim nem tudják és az övéi sem. Mit mondhatnék anyukámnak hova megyek?(egy barátom sincs(max2) (nem azért mert nem barátkozok hanem mert nincs)

Fiatal lány


2011. aug. 17. 21:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

1. sürgősen szerezzél barátokat

2. légy jóban a szüleiddel...

3. ne keress kifogásokat h hová mész, hanem az igazat mondd...

és most az őszinteségemért le lehet pontozni..

2011. aug. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Anya, apa, megismerkedtem egy kedves fiúval aki a közelben lakik és szeretnék vele találkozni.
2011. aug. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm,de ez nem ilyen egyszerű.

De a válaszokért hálás vagyok :)

2011. aug. 17. 21:23
 4/8 anonim ***** válasza:
miért kéne mást kitalálni??? nem értem a mai fiatalokat... -.-
2011. aug. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

hát hosszútávon tényleg jobb lenne, ha elmondanád mi a helyzet, de te tudod

amúgy mindenfélét lehet mondani: elmész könyvtárba, nézelődni boltokba, ilyesmit

2011. aug. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Így van. Mondd el nekik mi a helyzet.

Jobb, ha egyszer mérgesek azért mert elmész hozzá (bár ezt nem értem miért), minthogy később az legyen, hogy hazudtál. :)

2011. aug. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
miért kéne játszadozni a szüleid bizalmával egy hapsi miatt?? a barátod talán 45 éves? gondolom nem, ha a szüleivel él.. drogozik? most szabadult? akkor miért fos*l???
2011. aug. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Vidd fel a kis majmot és mutasd be a szüleidnek.

Ha látják,hogy férfiasan bemutatkozik,kezetfog a faterral,akkor máris másképpen néznek az emberre.

2011. aug. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!