Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti mennyit kérdeztek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mennyit kérdeztek az exekről?

Figyelt kérdés

Kíváncsiságból érdekelne más lányokat mennyire érdekel a barátja múltja. Akár fiúk is írhatnak, hogy őket mennyire szokták faggatni ilyesmiről.

Köszi a válaszokat!


2011. aug. 17. 14:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
hat en mindent kikérdeztem..
2011. aug. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Bocsánat lemaradt, azt is odaírnátok, hogy a barátotok válaszol is a kérdésekre?
2011. aug. 17. 14:24
 3/20 anonim ***** válasza:
persze h válaszol.. :DDDD
2011. aug. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

mi a kapcsolatunk elején átbeszéltük ezeket,és mindketten válaszoltunk minden kérdésre...azóta nem téma...3,5 éve vagyunk együtt


24/N

2011. aug. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Én általában rábízom.Ha van kedve,elmondja,ha nem,én nem erőltetem.Az a múlt,én a jelen vagyok.Csak ez számít.
2011. aug. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 BlackSword ***** válasza:
55%
Pasiként nem érdekel... De nem is válaszolok...
2011. aug. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
utolsó, miért, kérdeznek te meg hallgatsz????
2011. aug. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Én nem kérdezgettem. Amit elmondott, elmondott...
2011. aug. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

ma 14:28

Én barátom legalábbis valami ilyesmit csinál... pár dolog azért érdekelt volna - nyílván nem az, hogy mi volt a csajok pizsijén a minta - de nem hajlandó válaszolni. Kicsit sajnálom, én kíváncsi természet vagyok, nem kezdek semmit az információkkal, csak érdekelnek és nehéz nem kérdezni, de méginkább fura, hogy több, mint fél éve járunk, és csomó dolog van, amit nem hajlandó elmondani.

Na mindegy, ő ilyen, köszi a válaszokat! :)

2011. aug. 17. 14:38
 10/20 anonim ***** válasza:

Én is mindent átbeszéltem vele, még a szexuális életüket is kitárgyaltuk (bár azt azt hiszem amiatt mesélte el, mert állítása szerint szörnyű volt, velem viszont nagyon élvezi, és én olyasmit is megadok neki, amit az előző lány sosem). Persze nem ezzel kezdtem az 1. randin, hogy na akkor most mondj el mindent az előző barátnő(i)dről... :D Szimplán néha eszembe jutottak kérdések az exszel (csak 1 volt neki) kapcsolatban, olyankor megkérdeztem őket, meg arról is, hogy korábban kikbe volt szerelmes :D

Ő mindig szívesen válaszolt a kérdéseimre, Ő viszont nem nagyon kérdezgetett (bár tudta, hogy én is csak 1 fiúval jártam előtte másfél évig, akivel viszont nem feküdtem le). Szóval lényegében mindent megtudtam a múltjáról, és Őt egyáltalán nem zavarták a kérdéseim, míg engem megnyugtatott, hogy nem fogok olyasmivel szembesülni később, amiről nem tudtam, és tényleg jobbnak érezhetem magam az exnél (mivel másoktól is sokat hallottam, hogy én mennyivel jobb vagyok, nem csak Tőle). De mivel már majdnem 4 éve vagyunk együtt, így már egyáltalán nem jönnek fel ezek a témák, maximum néha viccesen cukkoljuk egymást :)

20/L

2011. aug. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!