Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van ez a fiú nagyon jó fej,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ez a fiú nagyon jó fej, de egy dolog miatt nem tudom hogy járjak -e vele. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Szóval van egy fiú akit nem rég ismertem meg. Nagyon jó fej, helyes is, viszont nem tudom hogy járjak -e vele, mert gyerekkorában volt egy balesete és csúnya hegek maradtak a teste nagy részén. A jobb lábán összefüggő sérülések és az egész hasán. Ti mit tennétek? én 14/L ő 16/F
2011. aug. 17. 09:54
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Először zavar a heg, aztán hogy nincs kocsija, aztán hogy nincs lakása, aztán hogy nem ad pénzt plázázni te meg csak öregszel és 18 évesen keresel majd olyat aki mindent megad és az se fog érdekelni hogy nincs lába és 50 éves. Te koton szökevény!
2011. aug. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Gyerek vagy még látszik..
2011. aug. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Parkour-oztam haverjaimmal épp egy trükköt csináltam volna és lement a bőr a lábamról majdnem a húsig. Ott az megmarad örökre és nem nőtt szőr se... mit gondolsz? Ő tudom egy fokkal rosszabb meg ő nem tehet róla... mit gondolsz neki ez jó érzés? Tiszta heg? Örül, hogy nem halt meg... én a fiú helyében egy ilyen kis koton szökevénnynel nem járnék az tuti...elkényesztetett hülye p*csa vagy...
2011. aug. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!