Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van ez a fiú nagyon jó fej,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ez a fiú nagyon jó fej, de egy dolog miatt nem tudom hogy járjak -e vele. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Szóval van egy fiú akit nem rég ismertem meg. Nagyon jó fej, helyes is, viszont nem tudom hogy járjak -e vele, mert gyerekkorában volt egy balesete és csúnya hegek maradtak a teste nagy részén. A jobb lábán összefüggő sérülések és az egész hasán. Ti mit tennétek? én 14/L ő 16/F
2011. aug. 17. 09:54
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Úristen, te hülye vagy (már megbocsáss), ha ezért nem akarsz járni vele.
2011. aug. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
nekem is vannak hegeim.....
2011. aug. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
De ahol hegei vannak ott a lábán még szőr se nő :/
2011. aug. 17. 10:00
 4/23 anonim ***** válasza:

Felöltözve jól el vagy vele nem? Ha szexelni akartok majd, akkor meg ha zavar, sötétben csináljátok.


De szerintem neked nem való semmilyen fiú még. A kérdésed arra utal, hogy nagyon éretlen vagy még ahhoz, hogy fiúzzál.

2011. aug. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
A farkán van szőr? :-)
2011. aug. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Mertha igen, az kárpótolhat. ;-)
2011. aug. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Igen jól érzem magam vele amikor fel van öltözve
2011. aug. 17. 10:03
 8/23 anonim ***** válasza:
Láttad a 'Szép Szörnyeteg' (Beastly) című filmet? Ha nem, nézd meg, és utána megválaszolod magadnak.
2011. aug. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
55%

Ebből látszik mennyire gyerek vagy még kérdező.


Rendben fordítjuk meg a dolgot: neked volt súlyos baleseted, stb..és veled senki nem akarna járni...


Nah ez hogy esne jól? Jah persze ti lányok azt hiszitek, hogy tökéletesek vagytok?


Meg ti úgy is találtok mást mert ha nektek van valami hibátok, azt elfogadják a fiúk. Mert nem olyan ostobák, mint ti ilyen téren néha. Forditva már nem igaz...


Van kölcsönös vonzalom? De tudod mit hagyd a srácot a fenébe, ő olyan lányt édemel, akinek ilyen jellegű kérdés nem vetődik fel nála. És nem kérdez meg másokat erről. A szerelem 2 emberről szól, vagy akarsz tőle vmit, vagy nem. Ha igen, el kell fogadnod a hibáit. Te sem vagy száz százalékos!!!

2011. aug. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Elég megalázó szerintem ez a kérdés szegény srácra nézve!!! mert ha csak ezért nem akarsz vele járni az igencsak elgondolkoztató, hogy való ez a dolog neked ennyi idősen, ha így gondolod! Nem fertőző betegsége van hanem hegei. Ez olyan mintha engem a barátom azért nem szeretne , mert kék a szemem. Úgy kell szeretni a másikat ahogy van!!!!!!!!
2011. aug. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!