Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van ez a fiú nagyon jó fej,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ez a fiú nagyon jó fej, de egy dolog miatt nem tudom hogy járjak -e vele. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Szóval van egy fiú akit nem rég ismertem meg. Nagyon jó fej, helyes is, viszont nem tudom hogy járjak -e vele, mert gyerekkorában volt egy balesete és csúnya hegek maradtak a teste nagy részén. A jobb lábán összefüggő sérülések és az egész hasán. Ti mit tennétek? én 14/L ő 16/F
2011. aug. 17. 09:54
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Nekem a hátamon és a hasamon is vannak műtéti hegek, és eléggé megsértődnék, és felszínesnek tartanám azt az illetőt aki csak emiatt azt fontolgatja, hogy nem járna velem. Ha ezt megtudja, nem sok esélyed lesz szerintem.
2011. aug. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Előbb inkább nőlj fel, aztán kezdj el pasizni. Ész nélkül semmi sem megy, még a pasizás sem. :)
2011. aug. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 Ariadne13 ***** válasza:
a párom akkor is kéne, ha balesetben elvesztené a karját vagy az egész teste heges lenne. ez akkora bunkóság, amit kérdeztél....
2011. aug. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim válasza:
ha tetszik akkor miert ne jarnal vele a hegek meg nem az o hibaja
2011. aug. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
jézusom. ne gyere össze vele, egyáltalán nem érdemled meg.
2011. aug. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Majd kíváncsi lennék ha 20 év múlva a férjed azt mondja "bocs drágám, de elhagylak mert a hasadon terhességi csíkok vannak" mit mondasz!
2011. aug. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

NE GONDOKOZZ!

Szereted vagy nem? Folyton rá gondolsz? Ha eszedbe jut érzel valamit? Boldog leszel tőle?

Ha igen a válaszod, akkor járj vele, amennyiben nem, éretlen vagy még ehhez a kapcsolathoz, vagy még nem vagy szerelmes.

2011. aug. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Engem ez nem tartana vissza. :D


Volt egy fiú, akinek a nyakán voltak hegek, szerintem menő volt tőle. :)

2011. aug. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Az én fiúmnak meg tölcsérmelle van. Az hiddel rosszabb mint a hegek. De én elfogadom őt, ezt jelenti a feltétlen szeretet.

Hogy lehetsz ilyen külsőséges???!!!

Megsem érdemled a srácot.

2011. aug. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Mi az a tölcsérmell?


Te meg felejtsd el, mert gyerek vagy még hozzá, ha ilyeneket kérdezel.

2011. aug. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!