Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy fiú, aki kb 5-8 éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú, aki kb 5-8 éve tetszik nekem, hogy közeledjek felé?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy a fiú elég lusta meg nem is tudom, ő nem fog kezdeményezni, szóval elhatároztam, hogy én lépnék. Ritkán találkozunk, de szerintem ő csak barátként tekint rám, mert igazából a bátyám haverja... már születésem óta ismerem, régóta tetszik, szóval beszélő viszonyban vagyunk... De mint már mondtam, valószínűleg barátnak tekint. Mit tegyek, hogy ezen változtassak?

16/l


2011. aug. 16. 23:16
 1/3 Butthead&Beavis válasza:
Csináld azt,mint az őskorban...Üsd le egy bunkóval,ráncigáld a barlangodba,ott tőgyből indított szervával locsold fel,itasd meg,s alkalmazz rajta egy seggből-szájba meglepi csomagot....
2011. aug. 17. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

énis törtem magamat egy fiu után. 5-8 évig. Aztán rájöttem hogy csak barátként tekint rám, éshogy mennyire felesleges volt 5-8 évet elpazarolni rá (tényleg nagyon szerelmes voltam belé) aztán rá 2 hónapra megismerkedtem egy sráccal akivel már 1 éve együtt vagyok és soha nem voltam boldogabb.

Nagyon szereted? szerinted van értelme ennyi időt szánni rá? Nemlehet hogy már elengedted magad mellet a nagy Ő-t?:$

ha szerinted van értelme, akkor írj neki! séta, beszélgetés, ebből semmi rosz nem sülhet ki. Aztán majd kitudja? lehet h legközelebb ő fog elhívni:)

2011. aug. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogyan látott idáig, de intézd úgy, hogy ha legközelebb befut, akkor nagyon csinos legyél! Mondjuk mert épp indulsz buliba vagy valami ilyesmi...


Ha eddig csak "ott voltál" és nem sok vizet zavartál, akkor most biztosan átfut a fején hogy milyen vonzó nő is vagy valójában! Nyugodtan megkérdezheted, hogy jól nézel-e ki, mert ő mégis jobban meg tudja ítélni...

Ha van kérdésed, írj bátran, segítek.

2011. aug. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!