Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi van velem? Csak nem lettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van velem? Csak nem lettem leszbi?

Figyelt kérdés

Mindig pasijaim voltak,de mostanában egyre jobban nézem a nőket.Főleg most nyáron,annyi szép csaj van,nem győzöm kapkodni a fejem. Pasikat nem nézem így meg.Persze ha néha akad egy egy aki tetszik,azt megnézem,de tulzás nélkül állitom,hogy a 90 %-uk nem kéne...Olyan nem tudom semmilyenek. Az a tapasztalatom,hogy szerintem sokkal több szép nő van,mint helyes pasi.Vélemény? Ugye nem vagyok leszbi?

24/L


2011. aug. 16. 17:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én is nézem a nőket, de csak azért,hogy hozzájuk mérjem magam vagy hogyis mondjam. Nem lehet hogy te is inkább ezért nézed őket?:)
2011. aug. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

A válasz írója 75%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnapelőtt 17:48


Egyáltalán nem számít jobban egy nőnek... Több lehetőség? Ja, kisminkelheti magát, aztán ha anélkül nem szép, sokra megy, amikor a pasi megijed a reggeli látványtól... Ha mi nők megteszünk azért mindent (már amelyik), hogy jól nézzünk ki, akkor egy férfi is megteheti, hogy nem hagyja el magát. A legszebb az, hogy a legtöbb férfi még el is várja, hogy a nője legyen szexi, de ő fel nem emelné a seggét néha, hogy esetleg lássa a farkát a hasától.. Tudom, hogy nem minden férfi ilyen, nem azért mondom, de tényleg nagyon sok ilyen van, ráadásul ezek nyafognak állandóan, hogy a nők csak a külsőt nézik. :D


Amúgy én is a lányokat nézem meg általában inkább. Viszont lányból is egyre több olyan van, aki nem igazán törődik magával...

2011. aug. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nincs semmi gond a leszbikussággal, jobban elfogadom a két férfi kombónál, nem a szexualitás miatt, engem csak egyszerűen taszítanak a férfi test látványa és gondolata is... =/
2011. aug. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!