Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi van velem? Csak nem lettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van velem? Csak nem lettem leszbi?

Figyelt kérdés

Mindig pasijaim voltak,de mostanában egyre jobban nézem a nőket.Főleg most nyáron,annyi szép csaj van,nem győzöm kapkodni a fejem. Pasikat nem nézem így meg.Persze ha néha akad egy egy aki tetszik,azt megnézem,de tulzás nélkül állitom,hogy a 90 %-uk nem kéne...Olyan nem tudom semmilyenek. Az a tapasztalatom,hogy szerintem sokkal több szép nő van,mint helyes pasi.Vélemény? Ugye nem vagyok leszbi?

24/L


2011. aug. 16. 17:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, én egyetértek veled, a pasik randák, a nők szépek.

30/F

2011. aug. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nem véletlenül mondják a nőkre, hogy "a szebbik nem". Ennek ellenére a heteroszexuális nő a férfiakhoz vonzódik, mind testileg, mind lelkileg.

Ha ránézel egy szép nőre, s szexuálisan izgatónak találod a látványt, akkor minimum biszexuális vagy.

2011. aug. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Speciel én egy heteroszexuális férfi vagyok, de ha ilyen férfiakat látok, akkor simán megállapítom róluk, hogy hihetetlenül jól néznek ki. Ennek ellenére nem szeretnék lefeküdni velük, mivel szexuálisan nem vonzanak.

[link]

2011. aug. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
na jó az ilyen pasikat mint a képen,én is megnézem,de az a tapasztalatom,hogy akárhol vagyok,buszon,utcán,étteremben,a kortársaim mind ilyen kis nyüszügék :D és olyan bomba csajokkal mászkálnak, hogy csak lesek...és ha választani kéne,inkább a nő kellene...:S
2011. aug. 16. 17:44
 5/13 A kérdező kommentje:

de nem lehetek leszbi,mert voltam már egyszer halálosan szerelmes egy 38 éves pasiba és kivántam is örülten.

akkor most mi van? :O

2011. aug. 16. 17:46
 6/13 anonim ***** válasza:

Azért azt vedd figyelembe, hogy egy nőnek sokkal több lehetősége van, hogy jól nézzen ki, sőt egy nőnek sokkal jobban számít, hogy bárhol, bármikor jól nézzen ki, mint egy férfinak.

De ha valóban képes lennél szexuális kapcsolatot létesíteni egy másik nővel, akkor nincs mese: leszbikus vagy biszexuális vagy.

2011. aug. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
igen,képes lennék. nagyon izgat a gondolat, milyen lehet egy nővel.:P
2011. aug. 16. 17:50
 8/13 anonim ***** válasza:
igen ez velem is így volt mondjuk én még csak 16 vagyok. egyszer csak elkezdtek a nők tetszeni. szerintem egy heterobol simán lehet még biszex vagy leszbi. 16/L
2011. aug. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én kőhetero csaj vagyok, egyszerűen taszít a szex, vagy akár csak a csókolózás más lányokkal (pedig próbáltam, és még részegen sem jött össze), mégis egy-egy lányt azért én is megnézek. Pl megvizsgálom a fenekét, a mellét, vagy megállapítom az arcáról, hogy milyen, vagy valami. Viszont a gondolataim között nem az van, hogy "hű, de jó lenne vele lefeküdni", sokkal inkább "azta, én is ilyen popót szeretnék", vagy hasonlók. Pedig nem vagyok csúnya, és boldog párkapcsolatban élek. Fiúval. :)

18/L

2011. aug. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

én is gyakran elkacérkodok a gondolattal..:)

de a nők terén még válaogatósabb vagyok,és ha egyszer ki is probálnám akkor tuti egy gyönyörű nővel kizárólag..bár nem tudom ha ott lennék tényleg megtenném-e:)


21/L

2011. aug. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!