Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek a fiu féltékennyé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a fiu féltékennyé akar tenni vagy mi?

Figyelt kérdés
Van barátom 1 éve lassan de van egy másik fiu aki teccik. És én is teccem neki! Az én vissza utasitásomra a fiu udvarolni kezdett bnőmnek azóta még nem bezséltünk, de tudom h még mindig teccem neki. És az elején pedig azt mondta, h bnőm nem teccik nei.
2011. aug. 16. 13:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Keresem a szótárban a "teccik" szót, de nem kapok találatot. Segíts már légy oly szíves, mit is jelent?
2011. aug. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha már közel 1 éve van barátod, akkor mit érdekel téged más??? :D Kicsit gondolkodj már el ezen :D
2011. aug. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ja, lemaradt: RIBANC!!!!
2011. aug. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Rendesfiú/19 ***** válasza:

Az is lehet....

Amúgy hogy jött szóba az nálatok ,hogy a barátnőd nem tetszik neki?:D

Akár hazudhatott is ezzel kapcsolatban...+csak mert tetSZel neki, nem azt jelenti, hogy többet akar.

Talán zavar, hogy már nem te kellesz neki?

2011. aug. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De a másik fiuval nem volt semmi!Élőben még alíg beszéltünk.
2011. aug. 16. 13:51
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem az,hogy zavar, csak kicsit bunkoság, hogy az én bnőmmel kezd ki. Keressen mást!
2011. aug. 16. 13:52
 7/10 Rendesfiú/19 ***** válasza:
De ha nem akarsz tőle semmit, akkor miért baj, ha pont a bnőd tetszik neki?
2011. aug. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
hát mert kedvelem amúgy,nem az h akarok tőle vmit..de azért kedvelem.. és azért rosszul esett h pont vele kezd ki.. :S
2011. aug. 16. 14:04
 9/10 Rendesfiú/19 ***** válasza:
SZóval megfosztanád a barátnőd a boldogságtól, mert neked nem tetszik, hogy már vele akar lenni a fiú?
2011. aug. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
de nem akar vele lenni, csak kavarna vele.. de a bnőmnek nem teccik.. meg is mondta neki.. de azót olyan izéé velem a fiú talán roszzul esett neki az elutasítás?
2011. aug. 16. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!