Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Mivel szoktátok féltékennyé tenni a pasitokat?

Figyelt kérdés
2011. aug. 20. 08:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Én nem 'pasimként', hanem páromként tekintek rá. Miért kéne féltékennyé tennem? Nagyon szoros kapcsolatban vagyunk és imádjuk egymás. Egy évek óta tartó kapcsolatba amúgy sem kellenek ilyen gyerekes módszerek.
2011. aug. 20. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Sándor9448 ***** válasza:
Nem csak gyerekes,de idegesítő is...Saját személyiségeddel győzd meg,hogy kapni fog valamit,ne azzal hogy el veszt.Meg szerezni jobb valamit mint el veszteni...De egy halott kapcsolatot nem érdemes fel támasztani,hisz azért halt meg mert nem működött...
2011. aug. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Őő, szerintem egy esetben mégis csak célravezető. Persze alapból gyerekes meg minden, de tegyük fel, látványosan körbeveszi magát más lányokkal, te szólsz neki hogy zavar, mégsem tesz ellene. Hát ebben az esetben ugyanazt kell tenned mint neki-például, ha megöleli a lányokat, te is nyílvánosan ölelj meg fiúkat, ha puszit ad, akkor te is adj fiúknak puszit, stb. Nem többet, nem kevesebbet, csak ugyanannyit, mint ő. Hidd el, megérzi majd, hogy ez neked rossz. Tapasztalat:)

16/F

2011. aug. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

szia!


úgy ahogy ő is engem!

ha egy csajnak mézesmázasan köszön,akkor én is úgy köszönök egy srácnak.VAgy ha elmegyek bulizni nélküle(ritka) akkor szerintem féltékenyke nem angyon írok neki sms-t nem hívom.

VAgy voltak a gépein iylen sexy képek lányokról,na én is lementettem néhányat a mappámba pasikról.de nem szóltam mert tudtam hogy nézni fogja .Egyszer meg is jegyezte:D hogy látom hogy a mappádba vannak pucér képek pasikról nem akart szólni azt mondja.VAgy mondjuk régebben mondott egy két dolgot az utcán lévő csajokról vagy megnézte,ugyanezt én is megcsináltam pasikkal.nehogymár nekik mindent lehessen már ha ebbe a kategóriába tartozik a pasid akkor csináld te is vele azt ami neked rosszul esik !

2011. aug. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Miért kellene féltékennyé tenni? Csatlakozom a többiekhez, ez olyan gyerekes. Párommal mély kapocs van kettőnk között, és felesleges lenne direkt módon vitákkal, megbántásokkal fűszerezni.
2011. aug. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 BlackSword ***** válasza:
Pasi vagyok, de ha egy csaj megpróbálna féltékennyé, az eljátszotta az esélyét nálam... Én sem teszek féltékennyé senkit...
2011. aug. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Miért lenne féltékeny bármire? Ha az ember bízik a másikban, akkor nem lesz féltékeny. Azt meg undorítónak tartom, ha direkt húzza a másikat. Az én párom elfogadja azt is, ha egy fiúbarátommal egy ágyban alszom, mert tudja, hogy bízhat bennem, nem csalom meg. Ennyire egyszerű, engem se zavar ha ő más lányokkal van.
2011. aug. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
van egy mondás: egy csaj féltékennyé teszi a pasiját más pasikkal, de egy hölgy féltékennyé teszi a többi lányt a párjával.
2011. aug. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nem szoktam Vele parasztkodni.
2011. aug. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!