Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távkapcsolat? Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolat? Szerintetek működne?

Figyelt kérdés

Nemrégen ismertem meg egy srácot. Egy egész hetet vele töltöttem nagyon jó volt mondhatni "összejöttünk". És akkor megtudtam, hogy amúgy messze lakik és csak néha tudna ide jönni. Kb hónaponta 1 hétre. Megigértem neki,hogy én várni fogok rá és tényleg komolyan is gondolom, és ki is tartok mellette csak félek, hogy egy idő után nembírnám :/

Egyes ismerőseim szerint ez hülyeség és hogy a távkapcsolat badarság, de van két legjobb barátnőm akik támogatnak :) Sikerülhet szerintetek? Én a legjobbakban bízok :)


2011. aug. 15. 23:54
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
másik ország... kb 300 km. én nemtudok menni pont azért mert másik ország, pedig elhiheted mennék :)
2011. aug. 16. 17:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!