Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van esélyem? Én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van esélyem? Én 15 fiú, Ő meg 17 és lány.

Figyelt kérdés
Van egy 17 éves lány, aki nagyon bejön nekem, és szerencsére lesz alkalmam vele "együtt"( nem konkrétan együtt, csak egy helyre megyünk szerencsére) menni egy hosszú hétvégére... Van nála szerintetek esélyem, vagy hagyjam az egészet?
2011. aug. 15. 22:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet prbálkozz


15/F

2011. aug. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 N-kog válasza:
Pár év múlva már nem lenne gáz, de 15-17 éves korban még sok az a két év, pláne ha a lány az idősebb. Bár ember- és személyiségfüggő is, de ez lehet, hogy felejtős.
2011. aug. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Katakonyhabomba válasza:
én bevinném a málnásba...
2011. aug. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
N-kog... igen, ez a probléma... Ha kell, én várok 10 évet ha kell... :')
2011. aug. 15. 22:51
 5/5 anonim ***** válasza:
hát ez szerintem a lánytól függ...van akit zavar, de van akinek még belefér.... de próbálkozz....mert hát próba szerencse :)
2011. aug. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!