Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 16 éves lány vagyok. Nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves lány vagyok. Nagyon tetszik egy 20 éves fiú. Lehet nála esélyem?

Figyelt kérdés
Minden választ szivesen fogadok, de leginkább a 20 év körüli fiúk véleményére lennék kíváncsi :) köszi :)
2011. júl. 17. 18:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Aki olyan intelligens, hogy a kategóriát nem tudja elolvasni, ahová ír, annak szerintem nem lehet esélye.
2011. júl. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
ezt most miből találjuk ki?
2011. júl. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
simán lehet esélyed nálla...:)
2011. júl. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Mostani barátom és én ugyanez volt az életkor:) én 16 ő 20:) arra figyelj hogy mindenképpen legyél elég érett és intelligens hozzá!
2011. júl. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Nálam lehetne esélye egy 16 éves lánynak ;)
2011. júl. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
miért, hova kellett volna írnom? a fogamzásgátláshoz??:D
2011. júl. 17. 20:22
 7/18 A kérdező kommentje:
amúgy köszi a válaszokat :)
2011. júl. 17. 20:22
 8/18 anonim válasza:
Persze, hogy lehet, ez a korkülönbség még nem durva! :)
2011. júl. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:

Hát, Pedofilitás közbe nem szólhat.

ráadásul 4 év az nem olyan sok.

lehet hogy ő egy kicsit kellemetlenül fogja felfogni hogy *16 éves lány hajt rám? de ha belegondol, most még lehet hogy furcsa, de később *jól fogja érezni magát, mondjuk 24 évesen, hogy fiatalabb a barátnője.

Próbálkozz be nála, hátha. ;)

2011. júl. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Persze, hogy lehet esélyed. Arra, hogy megdugjon párszor. Na de nem így fogja mondani, hanem úgyhogy mennyire szeret stb. Arról ne is álmodj, hogy egyenrangú félként vagy barátnőként kezeljen. Te csak egy éretlen kis lány leszel, akik könnyű manipulálni.

Miért nem maradsz a saját korosztályodnál? Ja persze, tudom, túl gyerekesek, nem érzed magad biztonságban mellettük, nincs kocsijuk, te sokkal érettebb vagy náluk stb.

2011. júl. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!