Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 16 éves lány vagyok. Nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves lány vagyok. Nagyon tetszik egy 20 éves fiú. Lehet nála esélyem?

Figyelt kérdés
Minden választ szivesen fogadok, de leginkább a 20 év körüli fiúk véleményére lennék kíváncsi :) köszi :)
2011. júl. 17. 18:38
1 2
 11/18 Kittike.e ***** válasza:
Szerintem nem a kor számit.. én 15 éves vagyok a barátom meg 19. és imádjuk egymást! :) Ugyhogy ha megtaláljátok a közöshangot akkor mindegy hogy hányéves.. :) üdv
2011. júl. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
talán a randizáshoz...
2011. júl. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
am beleférne a 4 év...
2011. júl. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Előző hsz. van benne annyi igazság, hogy mint írtam nekem is barátommal pont ennyi idősek voltunk,mikor megismerkedtünk és tényleg nem fog egyenrangú félként tekinteni rád. Még ma is küzdök ezért. És rengeteget fogsz szenvedni miatta. De elérheted, amúgy , hogy beléd szeressen csak nagy ára lesz..

És igen előző hsz-es a velünk egy idős fiúk gyerkesek.És nem az hogy nincs kocsi kit érdekel..

2011. júl. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
16 évesen már lehetsz olyan érett, mint egy 20 éves fiú, tehát ha úgy érzed, szerinted összeillenétek, akkor igen, simán lehet nála esélyed :)
2011. júl. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 oOEverOo ***** válasza:

én is egy 16 éves lány vagyok :)

Szerintem próbáld meg :)

ne is halgass az olyanokra akik azt mondják, hogy értettlen vagy hozzá meg, hogy majd csak a szex kell neki.... Az igaz, hogy minden pasit a farka vezérl, de vannak akik el tudják ezt nyomni...

Meg a 4 év az nem korkülöbség... A lányok ugyis vagy 5 évvel érettebbek mint a fiúk :)

nekem nem egy olyan 20 éves fiú barátom van akik simán el tudják nyomni a késztetés...

Én szurkolok neked! :)

2011. júl. 21. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek :))

már azóta beszéltünk pár szót, meg nevettünk is egy jót :D

egyébként kocsija nincs is, tehát emiatt hiába nyomulnék rá :D

csak valami nagyon megfogott benne. nem tehetek róla.

úgy tűnik hogy a baráti viszony anélkül is kialakul hogy nyomulnék rá, a többit meg majd meglátjuk :P

2011. júl. 21. 20:57
 18/18 anonim ***** válasza:

"16 évesen már lehetsz olyan érett, mint egy 20 éves fiú, tehát ha úgy érzed, szerinted összeillenétek, akkor igen, simán lehet nála esélyed :)"


Testileg talán, de agyilag biztos, hogy nem.

2011. júl. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!