Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább? Ezt most muszáj jól csinálnom.

Figyelt kérdés

Elhatároztam, hogy visszaszerzem az exem bármi áron.

Nagyon jó úton haladok, elhívtam találkozóra.

Persze nem erőszakosan, hanem nagyon finoman. De félek, hogy nem jön el. Szerintetek ha egy kicsit is szeret, eljön?


2011. aug. 15. 21:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Pont az, hogy nem kéne neki írogatnod és semmilyen formában nem keresni, ha tényleg szeretett annyira amennyire leírtad és ha még most is szeret akkor várd meg, hogy ő keressen, ha nem fog akkor a fejed tetejére is állhatsz. (Első voltam.)
2011. aug. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Vártam eleget. Fél évet.

Azt hiszem, ha igazán akarom őt, muszáj cselekednem. :)

Meg ő sosem volt kezdeményező típus.

2011. aug. 15. 22:16
 13/16 anonim ***** válasza:

"Ő nem ajánlotta fel"


Persze hogy nem ajánlotta fel mert te vagy az aki akarja a talit

te meghívtad ő igent mondott ennek az oka lehet hogy barátkozni akar, hogy csak így akarta lezárni a beszélgetést mert nagyon nyomultál...

az meg hogy nem kezdeményező nem ok rá hogy az állítólagos szerelmét fél évig nem keresi.

2011. aug. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy te is pasi vagy-e, de velem ugyanez volt... barátnőm azt mondta, nagyon szeret, nem tudná elviselni,ha mással látna (,,megölné" stb.) aztán mégis ő szakított velem... én is kerestem őt, kértem hogy találkozzunk, de nem jött el. Pedig én elhittem hogy szeret, és életemben először kezdtem én is őszitén szeretni... :(


Kívánom, hogy neked legyen több sikered,mint nekem! Jóval több...

2011. aug. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ha eljon figyeld az oltozkodését, frissen-e mosott fogat, a haját-e belotte? Ékszer csillog-e villog-e? Ha igen, az jó jel. DE!!! Szakítás után (1 nappal) talira hívtam az ex bnomet, nagyon sokat rohogtunk, jol ereztuk magunkat, olyan volt mint járás elott (tomor gyonyor)... aztán másnaptól kezdve bunkó volt, nem beszélt velem, tisztára mintha valami rosszat csináltam volna. Szakítás oka: kiszeretett belolem. Én mindig szerettem és jó voltam hozzá.
2011. aug. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Nos, talán nem elég érthetően írtam le a történetet.

Szóval én vagyok a LÁNY,és a volt barátomat hívtam el.

:)

2011. aug. 16. 10:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!