Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább? Ezt most muszáj jól csinálnom.

Figyelt kérdés

Elhatároztam, hogy visszaszerzem az exem bármi áron.

Nagyon jó úton haladok, elhívtam találkozóra.

Persze nem erőszakosan, hanem nagyon finoman. De félek, hogy nem jön el. Szerintetek ha egy kicsit is szeret, eljön?


2011. aug. 15. 21:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Igen.
2011. aug. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
igen !
2011. aug. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
igen ha kicsit is szeret elfog menni :)
2011. aug. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm. :D

Csak eléggé félős fiú. És még fiatalok vagyunk.

Ő szakított velem.

De hátha. Mit írjak neki, amitől úgy kell éreznie, hogy neki is jó lenne egy beszélgetés?

2011. aug. 15. 21:56
 5/16 anonim válasza:
Egy biztos, te még mindig szereted! Ha valaha is szeretett és tisztel, akkor biztos eljön és legalább meghallgat. Ne feltétlen vedd a szeretet jelének, ha eljön, de még biztos, hogy érzékenyen érinti a dolog szerintem van esélyed, jól tetted, hogy finom voltál.
2011. aug. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Régen rettentően szeretett. Aztán elmúlt a szerelme, de azért tisztel, ezt tudom.

2011. aug. 15. 22:00
 7/16 anonim válasza:
Lehet, hogy nem is múlt az el, és ha annyira szeretett miért ne szerethetne megint? Csak megérdemelsz még egy esélyt, ha egyszer már boldoggá tetted!
2011. aug. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom. .. :D

Nem tűnik úgy, mint aki nem szeret, de úgyse, mint aki szeret.

Régen azt mondta: meghalt volna értem és hasonlók.

Köszönöm a válaszod.

(csak egy gond van: facebookon írtam neki már sok üzenetet, amiben taglaltam ,hogy hiányzik meg minden, és nagyon félek, mert ezzel szerintem csak elrontottam mindent)

2011. aug. 15. 22:09
 9/16 anonim ***** válasza:

Ne ringasd magad hiú ábrándokba lehet hogy csak barátként akkar talizni, lehet hogy egyáltalán nem akkar és csak kinjában mondta hogy talizni akkar,

ha túl van rajtad nem fogja szükségét érezni egy talinak,

nem bántásból mondom csak készülj fel mindenre egyszer már szakitott és az újrakezdések nagyrészének nincs jó vége.

2011. aug. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Persze, én nem ringatom magamat hiú ábrándokba.

De én akarok találkozni! :D

Valamit félreértettél.

Ő nem ajánlotta fel.

2011. aug. 15. 22:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!