Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Rögtön letámado...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Rögtön letámadott ezzel.

Figyelt kérdés
Pár napja lett vége egy kapcsolatomnak, de nem viselt meg különösebben, mert így jobb mindkettőnknek. Igaz most nem is ez a lényeg. Tegnapelőtt kimentem barátnőmmel sétálni, és találkoztunk haverokkal. Ott maradtunk velük, beszélgettünk + minden. Az egyik srác közülük aznap este elmondta, h nagyon tetszem neki meg h bármit megtenne értem, meg is változna, stbstb... Hát ez nekem elég hirtelen jött, mert eddig szinte nem is beszéltem vele. Mondtam neki hogy előbb meg kéne ismerkednünk, és ő már mondta is, hogy akkor holnap? Meg kérdezte, hogy van-e esélye, stb, én azt mondtam neki hogy talán. Tegnap meg azt mondta, hogy szerelmes lesz. Szerintem túl nyomulós, nem is nagyon jön be a srác, de nem akarom összetörni a szívét... Mit mondjak neki? Én 15, ő 17.
2011. aug. 15. 10:55
 1/7 A kérdező kommentje:
hupsz, most nézem elég összevissza íram..:S bocsi.
2011. aug. 15. 10:57
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szegény koma. :P De ha neked nem tetszik nincs értelme, mert sajnos ahoz két ember kell. :
2011. aug. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
34%
Dugj egy malacal és már nem jösz be neki.
2011. aug. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Mondd meg neki egyenesen, hogy egy kicsit nagyon nyomul, és talán szimpatikusabb lenne, ha egy cseppet visszafogná magát. Vagy csak hogy nem az eseted. "De barátok még lehetünk"
2011. aug. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 szerelmes lány11 válasza:
El kéne mondanod hogy picit lassítson ezzel az egésszel, és csak szépen lassan ismerkedjetek meg egymással.
2011. aug. 22. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

17:25-ös, a "Barátok lehetünk"-et egy szerelmes srác esetében SOHA! Ez aranyszabály! (tapasztalat)

16/F

2011. aug. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
csak a szexre kellessz
2011. aug. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!