Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez most hogy van akkor? (LENT)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most hogy van akkor? (LENT)

Figyelt kérdés

Van egy fiú.. Nagyon jóban vagyunk. Minden nap beszélünk, szoktunk találkozni, meg ilyenek. De amikor csak gépen beszélünk, úgy érzem, hogy többet érzek iránta..:\ Kinézetre nem jön be, meg amikor együtt vagyunk akkor sem, csak ha gépen beszélünk egymással.. Mit csináljak szerintetek? Vagy mi ez az érzés? Eléggé furcsa így..:\

Köszönöm a NORMÁLIS válaszokat előre is:)


2011. aug. 15. 02:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szerintem bejön neked, csak nem ismered el.
2011. aug. 15. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Jószándékú ***** válasza:
Gratulálok! Rájöttél, hogy nem a külső számít.
2011. aug. 15. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

hát nemtudom..:| olyan furcsa így.. lehet hogy igazad van..^^



2. válaszoló: ezt hogy érted?

2011. aug. 15. 02:19
 4/16 anonim válasza:
Külső megfog Belső megtart ...
2011. aug. 15. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
igaz..:)
2011. aug. 15. 02:22
 6/16 Jószándékú ***** válasza:
Személyesen, amikor látod, akkor nem érdekel, de ha nem látod, akkor is tudod, hogy hogyan néz ki, mégis vonzódsz hozzá. HA van rá lehetőséged, adj neki pár tanácsot, pl: mit csináljon a hajával, hogyan öltözzön, stb. és akkor lehet, hogy neked is jobban fog tetszeni
2011. aug. 15. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
jaértem:) de ezekkel semmi baj nincs, csak az arca nem jön be.:) de már rájöttem hogy nem az adja egy ember értékét..:)
2011. aug. 15. 02:28
 8/16 anonim válasza:
igen ha olyan srác akkor megteszi érted ha meg nem akkor meg nem ér annyit formáld z ízlésedre :)
2011. aug. 15. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Jószándékú ***** válasza:
100%
Nézd, az én arcom sem olyan szép, mint a matyóhímzés, mégis egy nagymellű szőke fekszik mellém minden este. Szóval nem az arc a lényeg.
2011. aug. 15. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
hát mondom hogy rájöttem..:) és úgy vettem észre hogy ő is többet érez irántam..:$
2011. aug. 15. 02:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!