Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeret még, vagy most mivan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret még, vagy most mivan?

Figyelt kérdés

Nemértem.

Bulizni voltunk először külön egymástól, én egész este szinte csak rá gondoltam, ő járt az eszembe, épp neki milyen lehet a buli.

NEm is éreztem jol magam...

Erre ma beszéltünk, és képes volt a szemembe mondani, hogy remekül érezte magaát nélkülem, berúgott mint az albánszamár, ugy vitték haza (lány létére), és alig emlékszik valamire az estéből...

nhát ezen nagyon fennakadtam...el is jöttem tőle azonnal egy mondvacsinált ürüggyel, mert nem akartam balhét csapni, de nagyon rosszul esett....de nagyon....:S :( egyre inkább kételkedek benn, pedig még csak 3 hónaposak vagyunk...


2011. aug. 14. 22:48
 1/9 MolotovPunk ***** válasza:

Hát,attól függ.Lehet kell neki egy kis kikapcsolódás,bár,ha többször így ezt el játszaná,akkor tőlem tuti repülne.

Lehet már nem szeret.Későbbi jelekből majd rá jössz.

2011. aug. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

és ez csak a jéghegy csúcsa....én ne legyek rá féltékeny, mikor a szemem láttára stíröli a pasikat,meg szemez velük, uhgy hogy én is ott vagyok. Bele sem merek gondolni, mit csinál akkor, amikor nem vagyok vele..:S

Én bezzeg ha véletlen a szemem sarkából megnézek egy csajt, már egyból patária van csapva...:S

2011. aug. 14. 22:51
 3/9 anonim ***** válasza:
Együtt vagytok, mégis külön buliztok ugyanabban a buliban? A fene se érti ezt.
2011. aug. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 MolotovPunk ***** válasza:

Ja,így már értem a szitut.

Hagyd ott.

Tapasztalat.


23/F

2011. aug. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
basszu én 3 hónaposan járni se tudtam...
2011. aug. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nem, más városban lakunk...ergo egymástól külünálló helyszínen buliztunk.
2011. aug. 14. 22:56
 7/9 A kérdező kommentje:

kedves 69. es....

kívánom hogy nagyobb gondod sose legyen az életben, minthogy mások kérdésein csámcsogsz, és érted szándékosan félre.

2011. aug. 14. 22:58
 8/9 MolotovPunk ***** válasza:

Értelek,de mondtad,hogy hogy viselkedik veled.Ő megnézhet másokat,te meg nem.

Elképzelem itt ott tényleg flörtölgethet másokkal is.


Három megoldás van: 1.Ott hagyod a fenébe

2.Megmondod ,hogy változtasson magán,vagy ott hagyod.

3.Vagy megcsalod,vagy flörtölgetsz más nőkkel te is,ha érzed a gyanúját,hogy átb*sz a csajod.

2011. aug. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
hat ha 3 honaposok vagytok nem varhatod el hogy egybol szerelmes legyen...egy szemely akko hianyzik valakinek ha erez iranta valamit nem muszaly szrelmesnek lenni h hianyozon valaki...lhet hogy o gondolt rad csak nem akarta bevalani hogy nehogy elszalj magadtol ...:)
2011. aug. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!