Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért így reagál? Miért ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért így reagál? Miért ez a válasza a mondatomra? (többi lent)

Figyelt kérdés
Elsősorban férfiak válaszára lennék kíváncsi, hogy megértsem, miért mondja a párom (férfi) 1,5 év után is, ha mondom neki azt, hogy "szeretem", akkor azt a választ, hogy "Örülök neki." Kb. havi egyszer mondom, tehát nem unhatja. De még sosem mondta azt, hogy "Én is.".
2011. aug. 14. 22:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha a barátom azt kérdezi hogy mennyire szeretem azt válaszolom rá hogy:eléggé.Tehát eléggé ahhoz hogy neki és nekem is elég legyen!
2011. aug. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem szereti mondogatni, másrészt meg neki ez a megszokott válasz erre.
2011. aug. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

azért mondja, hogy örül neki, mert tényleg örül neki, ez ilyen egyszerű :)


attól, hogy a barátod nem mondja neked, hogy szeret, vagy legalább azt, hogy ő is, még nem jelenti azt, hogy másként érez, mint te

ha nagyon zavar ez téged akkor kérdezd meg tőle, ne az ilyen elbaltázott vadidegenektől várj választ, mint én

2011. aug. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

hát cinkes kérdés szeríntem valamíen úton módon szeret de nem ígazán!!!


Aty19

2011. aug. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem értem a pasikat néha. Párom érdekesen válaszolgat nekem: Én is. Imádlak. Én is szeretlek. (Viccesen néha azt mondja utállak). :-DDD
2011. aug. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

mert nem szeret

soha nem mondta neked,hogy szeret?

egyszerű. hazudni nem szeret. ismétlem, nem szeret

2011. aug. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 napietus ***** válasza:
azért ebből nem kell messzemenő következtetéseket levonni. ő nem szereti mondogatni és kész.
2011. aug. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

"soha nem mondta neked,hogy szeret? "


Azt szokta mondani, hogy az én csajom és utána szorosan megölel és ad utána csókot vagy puszit, de konkrétan azt, hogy szeretlek, még nem mondta.

2011. aug. 16. 11:46
 9/10 anonim ***** válasza:
Az alábbi kommented alapján szerintem büszke rá, hogy a csaja vagy. De lehet fél a nagy szavaktól... Pasiknál ez előfordul!
2011. aug. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ne is várj Tőle többet,ha Te sem mondod,csak havonta! Ha meg szeret,akkor először neki kell mondania. Elvileg a férfi udvarol és nem a nő!!! Hajtsd el a fenébe...!

Ffi/37

2012. jan. 28. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!