Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan vegyenek észre? (14-17...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyenek észre? (14-17 éves fiúk válasza)

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok és az ismerőseim akik kb ugyanennyi idősek, mint, kb. ugyanolyan szépek,kb. ugyanúgy öltözködnek, mint én, mind feltűnnek a fiúknak, mindnek vannak fiú ismerősei, mindet nézegetik nekem meg nincs egy db. ismerősöm se (az osztálytásaimon kívül) pedig a suliban több száz fiú van, mindig próbálok szépen öltözni, ápolt lenni stb. és mondják is a lányok hogy milyen szép vagyok, de én mégsem tűnök fel senkinek, mi a baj velem?

Azért csak a külsőről írtam, mert a belső az már egy következő lépés. Hogy lehetnék vonzóbb, jobb kisugárzású, hogy éretném el, hogy felfigyeljenek rám? Fiúk szeretitek, ha egy lány kezdeményezőbb? Segítsetek lécci, mert nagyon sokszor érzem magam szarul ezért. :(

Kérlek mondjatok ötleteket, első látásra mi az ami vonzóvá tesz egy lányt? (szerintetek)


2011. febr. 16. 19:08
 1/9 anonim ***** válasza:
küldj egy képet magadról és talán tudok segíteni! Így vakon nem tudom megmondani mi lehet a baj.
2011. febr. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Képet szeretnék.
2011. febr. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
KÉPET!!!!!!!!!!!! LÉCCI!!!!!!! Nekem máris feltűntél
2011. febr. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mennyi segítőkész ember :D

Amúgy erre én is kíváncsi lennék lányok esetében...


Szerintem csak egyszerűen haverkodj, járj társaságba, olyan helyekre ahol több fiú megfordul. Ne görcsösen pasit akarj szerezni, mert akkor már borítékolva van a csalódás, inkább csak úgy barátkozz, ismerj meg több embert. Ismertesd meg magad másokkal. Én pl ha a közelben laknál szívesen megismernélek :)


Merre laksz amúgy?


16/f

2011. febr. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Budapesten, de képet nem küldök, bocsi, mert nem akarom az internetre csak úgy kitenni...
2011. febr. 17. 19:01
 6/9 A kérdező kommentje:
20:12 ha van facebookod, ha úgy gondolod, írd meg a neved privátba :)
2011. febr. 17. 19:20
 7/9 anonim ***** válasza:
Hmm én szívesen megismernélek
2011. márc. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tudtam hogy itt egyből azok írnak a tinik hogy én szívesen megismernélek de szerintem ezzel nem mész semmire
2011. márc. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Zs.Peti97 válasza:
az egy dolog hogy ho nézel ki !! próbáld meg te közelíteni a fiúkat hátha sikerrel jársz mert ha csak meghúzod magad akkor nem fog megtalálni senki!beszélgess mindenkivel ne csak és kizárólag a jó pasikkal.indícs te egyszer kétszer legyél benne mindenbe és akkor majd ők is fognak nállad próbálkozni
2011. márc. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!