Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátságból lehet jó párkapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátságból lehet jó párkapcsolat?

Figyelt kérdés

Írjatok már tapasztalatokat.

18/F


2011. aug. 14. 20:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet. Akár házasság is.
2011. aug. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet, de szerintem kevés az esélye, hogy mindketten többet akarjanak.
2011. aug. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Igen.


A párommal így jöttem össze. Fél évig barátok voltunk. Tudtuk egymás titkait, gondolkodás módját. Ismertük már egymást nagyon jól, mire ráébredtünk, hogy nem tudunk barátként élni.


Szóval annyiban jó, hogy előtte már ismered a partnert, és tudhatod, mi teszi boldoggá, mik a vágyai...stb.


21/L

2011. aug. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Csak összejött egy haverom a legjobb csaj barátjával és 1 hónapja együtt vannak és érdekel, hogy ki mit gondol erről.
2011. aug. 14. 21:04
 5/8 anonim ***** válasza:
hogy titkon féltékeny vagy... :S
2011. aug. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Féltékeny, hát volt barátnőm a csaj. Ha így jobban tetszik. :D
2011. aug. 14. 21:08
 7/8 A kérdező kommentje:
Amúgy nem kéne a csaj már, mert én tudom milyen de valahogy mégis fáj ez. Valaki érzett már így?
2011. aug. 14. 21:09
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha egy fiú bekerül egy csaj "barát zónájába", onnan nem, vagy csak nagyon nehezen tud kikerülni. A párkapcsolathoz kezdeti vonzalom is kell, ami barátságnál nincs.
2011. aug. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!