Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mit is akar? 1 hete szakítottunk a barátommal de most ugye itt volt a húsvét és összefutottunk..

Figyelt kérdés

hát eléggé leitta magát szval nem tudom, hogy értette ezeket a mondatokat: Én még nem akarok komoly kapcsolatot,várjunk egy kicsit, aztán én mondtam h de már 20 éves vagy..aztán meg kérdeztem hogy akk mi is van vége véglegesen? (nem mondott semmit csak némán gondolkozott) azt mondtam hogy akk majd lejövök és addigra döntsük el mindaketten hogy mit is akarunk,( csak 2 percünk volt beszélgetni mert már mentünk haza)

Aztán pedig átöleltük egymást és adtunk egy csókot egymásnak...( jah és ugye húsvét volt és ivott egy kicsit és még azt is mondta h hagy tisztuljon ki és megbeszélünk mindent)

Most akk mit is akar valójában???? Én nagyon szeretem minden jól ment, bizakodjak akkor még abban hogy kibékülünk..?

Mit tegyek? (az biztos h majd még lemegyek)

Légyszi segítsetek! Köszi..


2009. ápr. 13. 18:10
 1/9 A kérdező kommentje:
Azt is mondta hogy majd felhív, és mondtam neki h lemegyek mert telón nem jó megbeszélni és azt mondta hogy jó...
2009. ápr. 13. 18:11
 2/9 A kérdező kommentje:

De az a furcsa h mikor mondtam h kiakar -e békülni akk bólogatott enyhén h nem...de amikor megkérdeztem hogy véglegesen vége akk nemmondott semmit pedig vagy 3-szor megkérdeztem..azt mondta hogy várjunk még egy kicsit..

Nemtom mit akar én nagyon szeretem...és hiányzik..:(

2009. ápr. 13. 18:13
 3/9 Voguelilias ***** válasza:
100%
Nos mi írhatjuk neked, hogy ameddig nem biztos addig várj azzal, hogy te keresed meg őt. Az lenne a helyes ha ő keresne meg azzal a szándékkal, hogy találkozzatok és beszéljetek meg mindent! Viszont adunk tanácsot hogy mi lenne a helyes de mi az eszünkkel gondolkozunk és nem a szívünkkel. Nekem is hiába mondták, hogy ne találkozzak a volt barátommal és mégis megtettem mert a szívem vágyott rá. De féltem, hogy újra el veszítem és sajnos el is veszítettem még egyszer. Hallgass a megérzéseidre és a szívedre.De semmiképpen se alázkodj meg előtte, ne lássa rajtad, hogy fáj amit csinál. És persze ne engedd, hogy kihasználjon.
2009. ápr. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi..:)
2009. ápr. 13. 18:18
 5/9 Voguelilias ***** válasza:
100%
Mire kell az idő? Nem biztos az érzéseiben? Akkor miért adott reményt azzal a csókkal ami az elváláskor történt?
2009. ápr. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nemtom..:S mondtam h azért kicsit ittas volt, pedig amúgy egyáltalán nem iszik csak ugye húsvét van, megölelt adott egy csókot ezért nemtom h mit akar, én szeretném visszakapni de nemtom hogy most akkor mi is van azt mondta h véglegesen nincs vége...
2009. ápr. 13. 18:20
 7/9 Voguelilias ***** válasza:
Elég érdekes hogy véglegesen nincs vége. Tartogatni akar a szex-re? Vagy majd ha nincs más akkor ott leszel neki te és mégse lesz ő egyedül? Józanon el kellene vele beszélgetned és azért adjon konkrétumokat szerintem! Nekem is azt mondta a volt barátom, hogy fogunk mi még találkozni csak nem tudtam hogy ő a szex-re gondol mert azt hite, hogy 14 hónap után én megtartom vele a szex kapcsolatomat. De nem nem vagyok a játékszere amit elővesz a szekrényből használ majd visszarak. Ohh nono. Tisztázd vele mik a szándékai és hogy mennyi idő kell ahoz, hogy újra együtt lehessetek. De ha nem biztos benne, hogy akar-e téged igazán akkor próbáld meg elfeljteni!
2009. ápr. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm..
2009. ápr. 13. 18:39
 9/9 A kérdező kommentje:
Nekünk még nem volt szex...
2009. ápr. 13. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!