Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az gáz, h 2 hónapja járunk és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz, h 2 hónapja járunk és minden nap talizunk? Mert vannak akik azt mondják h így megunjuk egymást :O

Figyelt kérdés
2011. aug. 14. 14:37
1 2
 1/11 napietus ***** válasza:
0%
én unnám, de ha Ti nem...
2011. aug. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
60%
ha most valaki azt írná hogy gáz akkor emiatt nem találkoznátok minden nap?:D ne érdekeljen ki mit magyaráz annyiszor találkozzatok ahányszor jól esik és kész...
2011. aug. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
36%
Sorvadjál egy gyermek! Mi szabjuk meg hányszor találkozzatok? Az a gáz hogy még lélegzel!
2011. aug. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 x) ***** válasza:
59%
Ha minden nap mást csináltok talán nem fogjátok unni egymást de kell néha pár nap szünet :)
2011. aug. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
hát igazából nem minden nap...de elég sűrűn.. egy héten 5xkb.. xP és nem unjuk :) de remélem később se fogjuk... mert van aki csak a megszokás miatt van már a másikkal...én nem szeretném hogy ez legyen :)
2011. aug. 14. 14:44
 6/11 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 14:42


nem ti cska kíváncsi vok a véleményekre...és ha nincs mit mondanod nem kell írni ^^

2011. aug. 14. 14:45
 7/11 anonim ***** válasza:
50%
Így legalább felkészít arra, ha majd összeköltözöl a szerelmeddel és "muszáj" lesz együtt lennetek mindennap. Marhaság, hogy megunjátok egymást.
2011. aug. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
igazad van! köszi :)
2011. aug. 14. 14:46
 9/11 anonim ***** válasza:
60%
mi négy hónapja vagyunk együtt, és szintén minden nap találkozunk, de rendesen, nem úgy mint ti, heti hétszer... :) nagy ritka hogy nem... temetés, és hasonló súlyú dolgok... és nem unjuk, ha unjuk, akkor tudunk ritkítani, és nekem is az a véleményem, hogy legalább kiderül, hogy bírnánk-e az együttélést.. ha nem működne, akkor inkább most derüljön ki... :)
2011. aug. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
59%
Csak én tartom baromságnak, hogy 2 meg 4 hónapos kapcsolatnál azt tesztelgetitek, hogy hogyan bírnátok az együttélést?o.O
2011. aug. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!