Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha sokat találkozunk, megunjuk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha sokat találkozunk, megunjuk egymást?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel nem rég jöttünk össze, egy kicsit messzebb lakik a váostól(10km) ezért nem tudunk éjjel-nappal sülve-főve együtt lenni. De így is szinte minden nap találkozunk.

Páran azt mondják, hogy nem kelle ilyen gyakran, mert megfogjuk unni egymást.Ez tényleg így van?


2011. máj. 16. 22:49
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
Ez hülyeség. Ha megunjátok egymást, akkor valójában nem is illetek össze és nem egymás mellett van a helyetek.
2011. máj. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Argloss ***** válasza:

Van aki 50 év házasság után se unja a párját. Ha van jövőtök, akkor nem megy a kapcsolat rovására, hogy minden nap találkoztok...

A megunás csak akkor igaz, ha nem szeretitek egymást. Akkor egy idő után tényleg teherré válik majd a találkozás... Rengeteg dolgot lehet ám csinálni együtt...

2011. máj. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
47%
Hát aki azt mondja megunjátok egymást, az nem tudja milyen az igaz szerelem. Ha igazán szeretitek egymást, nem unjátok meg a találkákat.
2011. máj. 19. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is így voltam ezzel a kapcsolatom elején, hogy a párommal naponta-két naponta találkoztunk.Nyáriszünet volt, ráértünk. Nekem is azzal jött egy pár barátnőm, hogy meg fogjuk egymást unni. Ezt már akkor is hülyeségnek tartottam, és tényleg az volt, mert 1 év után még mindig együtt vagyunk, és kicsit sem unjuk egymást, sőt én visszasírom azokat az időket, mikor ilyen gyakran tudtunk találkozni, mert sajna ez mára megváltozott rajtunk kívül álló okok miatt.
2011. máj. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 3 éve vagyok együtt a barátommal,együtt is lakunk,szinte minden szabadidőnket együtt töltjük. Mai napig állandóan mondogatják nekem a barátnőim,h ők megunnák,ha ennyit találkoznának.Nekem viszont ez a természetes,én meg azt nem bírnám,amit ők csinálnak,h hetente egy napot vannak együtt a barátjukkal(jó esetben).
2011. máj. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!