Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez azt jelenti hogy még mindig szeretem?

Figyelt kérdés

11 hónapig voltam együtt egy fiúval, akinek a baráti társaságával most is nagyon jóban vagyok még, de ővele ritkán beszélünk, beszéltünk eddig. január végén szakítottunk, mert sokat veszekedtünk egy másik srác miatt, aki nekem valójában így visszatekintve semmit nem jelentett, csak egy fellángolás volt sajna :S, és most egyfolytában a volt barátomra gondolok. Tegnap volt egy kisebb összejövetel, a szomszédjukban, ahová a barátai engem is meghívtak, merthát igen jóban lettem velük is a 11 hónap alatt, mint barátokkal. És elkezdtünk beszélgetni. Mondta h sokat gondol rám, de ha ezt mindig mondaná biztos szánalmasnak hinném, éshogy ő engem nem akar zaklatni iesmikkel. Utána, hazakísért. Olyan volt minden mint régen. Táncoltunk a csillagok alatt, igaz zene nem volt, no para..x). leültünk a parkban, kerülőt tettünk, h később érjek haza. és mondta h szivesen ujrakezdené még. Az este folyamán, mikor még a társaságban voltunk, megmutatta hogy új telefonja van a régit széttörték, és láttam egy lányt háttérképnek kitéve, ezzel a felirattal a kép alján: I LOVE YOU. az egyik barátjának a barátnőjének a barátnője. Alig tudtam elfojtani a könnyeimet, ott küszködtem, biztos látta is rajtam, azt sem értettem miért, elvégre miattam mentünk szét...

Visszahozta az összes dolgot amit tőlem kapott, mikor megláttam rájuk sem bírtam nézni, úgy sírtam, aztán a múlthétten elpővettem mindent, egyesével végignézegettem és úgy sírtam mint egy óvodás.

Hiányzik az h valaki úgy szeressen ahogy vagyok, feltétel nélkül, hogy valakinek bármit elmondhassak, bármikor. Hogy odabújhassak mellé éjjel, hogy rokizzunk az éjszaka közepén nyáron a kertben ....

Az ölelése, az hogy van..hiányzik..de nemtudom ő maga-e vagy csak az érzés.

Szerintetek ez annak a jele hogy még mindig szeretem?


2009. ápr. 13. 15:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan szereted még és jó dolog, hogy így rájöttél a dolgokra. Szerintem beszélgessetek erről, hogy ő mit gondol, esetleg lehetne-e folytatása. Hogyha sokat gondol rád akkor az biztos úgy is van, nem hiszem hogy csak úgy mondaná. Csak bíztatni tudlak, sok szerencsét :)
2009. ápr. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Igen! Még szereted! Ez nem kérdés! : )
2009. ápr. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!