Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem vagyunk együtt, de nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyunk együtt, de nagyon fáj, hogy ő más nővel szexel. Ez azt jelenti, hogy szeretem még?

Figyelt kérdés
3 hónapja szakítottunk, folyton ezen kattog az agyam, hogy ő más nővel szexel...
2010. szept. 2. 15:26
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

Igen, ez azt jelenti, hogy még szereted.

Én is voltam ilyen helyzetben, nem volt könnyű, de próbáltam magam elfoglalni kellemes dolgokkal, próbáltam randizni másokkal, egy idő után már nem gondoltam rá, most meg már azon csodálkozom, hogyan tudtam ezt a pasit szeretni?!

2010. szept. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
Nem, ezt önzőségnek, irígységnek hívják. Mert ha szeretnéd, boldog lennél, hogy ő jól érzi magát.
2010. szept. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Örülnék neki, ha boldog lenne, de 1éjszakás kalandjai vannak..
2010. szept. 2. 15:47
 4/5 anonim ***** válasza:
10%
És hogy egy éjszakás kalandjai vannak? Sok közöd nincs hozzá. Őt most ez teszi boldoggá.
2010. szept. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen jelenti azt, csak még nem tudtál elszakadni tőle, feldolgozni a szakítást. Túl leszel rajta, rá se ránts.
2010. szept. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!