Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Esélytelen hogy barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esélytelen hogy barátnőm legyen, ha 17 éves fiúként mindössze 171 cm magas vagyok?

Figyelt kérdés
2011. aug. 13. 22:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez átlagos magasság. Semmi probléma. Nőni is fogsz még. Hajcs rá a hasonló magasságú vagy alacsonyabb lányokra. Igazából az sem gond, ha nagyobb lányokra mész rá.
2011. aug. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, bár esélyeid jóval kisebbek, de azért biztos lesz csajod.


165cm magas vagyok.

2011. aug. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
191 vagyok, a barátnőm 162... minden összejöhet... :D
2011. aug. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Képzeld, én 53 éves vagyok, és még mindig csak 172 centi magas. Ezzel együtt volt jópár barátnőm mielőtt megházasodtam, aztán lett feleségem, gyerekeim, majd elváltam, és most van egy élettársam....


Szóval ez igazán nem a testmagasságtól függ. :-D


Pedro

2011. aug. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 jekyll-fan ***** válasza:
egyik legjobb barátom (az már egy másik történet h 2hétig és 1napig jártam vele) most lesz 17éves októberben, ő is 171cm magas, és csak úgy tapadnak rá a csajok
2011. aug. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Torpe csajod meg lehet
2011. aug. 21. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Dehogy esélytelen, főleg hogy én sem vagyok egy magas lány... :D

17/L

2011. aug. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nem esélytelen,nekem"bejonnek a "kicsi" )bár nemis vagy az)pasik" olyan cukik:P énse vagyok olyan magas és állitolag már nemis leszek:) de én orulok igy,aki meg szeret/kellesz neki nem a magasságod miatt fog szeretni téged:) L/14
2011. aug. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 jekyll-fan ***** válasza:
egyébként szerintem még az sem gáz, hogyha egészen véletlenül egy picivel a csaj a magasabb
2011. aug. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem. Igaz hogy sokan mondják, hogy a magas pasik jönnek be nekik, de szerintem olyanból is van elég, akinél ez nem alapfeltétel. Nekem simán bejönne egy 171 cm-es srác, akkor is, ha én 169 cm-es lány vagyok, ami meg már szerintem létra.__. De engem nem zavarna, inkább azon aggódnék, hogy őt nem zavarja-e...:') Szerintem sokszor sokkal helyesebbek, aranyosabbak az alacsonyabb srácok._. Szóval ne aggódj, előbb-utóbb biztosan találsz olyan lányt, akinek hót mindegy, hogy 180 vagy 171 cm vagy:)


18/L

2011. szept. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!