Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom mostanában egyre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom mostanában egyre többet hagy ki a találkozásokból. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Általában ő szokott jönni hozzánk, és mostanában a legtöbbször a barátjával van. Előfordult, hogy felhívtam , hogy mikor jön, és ő annyit mondott,most segítenem kell, visszahívlak... cseszett visszahívni, küldtem neki egy sms-t majd csak erre hívott vissza, de már a haverokkal rég elment bulizni... Szerintetek mit csináljak? Lenyeljem?? De már nem bírom, mert szeretem, át akarom öleleni(aki szerelmes úgy is tudja mire gondolok)
2011. aug. 13. 19:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
bocs, de sztem ez a pasi nem szeret, nem érdemli meg a szerelmedet..... tom rossz - én is szerelmes vagyok- de sztem ő nem. bocsi:S
2011. aug. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mondd el neki a problémádat.


Velem is csinálták már ezt, ilyenkor már nincs szerelem. Csak időhúzás.

2011. aug. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ááá,ez nem szeret ha bármi fontosabb neki mint te.Szerintem mond meg neki,hogy vége.Ha szeretne majd küzd érted.Legyél közömbös,ne hivogasd,ne keresd,ne akarj vele lenni.Ha nem fordul jobbra akkor csak magad sanyargatod.És inkább emelt fővel TE mond ki,hogy viszlát minthogy esetleg ő tegyen lapátra és még jobban megalázzon.Tudom,hogy fáj,én már tul vagyok ezen a lökésen,de még mindig fáj pedig eltelt több mint egy év :(
2011. aug. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem is ez a véleményem, hogy már nem vagy fontos neki.
2011. aug. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Ariadne13 ***** válasza:
kihasznál. nem szakít veled, mert egy biztos pont vagy az életében, akihez mindig járhat, ha áll neki. hagyd el
2011. aug. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!