Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van értelme így tovább élni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme így tovább élni?

Figyelt kérdés
23 vagyok, soha nem volt senkim. képtelen vagyok párkapcsolatot létesíteni. mindig kikosaraznak. igy sohasem lesz saját családom, vagy gyerekem, akki továbbviszi a génjeimet. arra gondoltam veszek egy csomó drogot és túladagolom magam, hogy vége legyen mindennek. kezd úgy tűnni, hogy itt nem vár rám semmi jó. talán itt lenne az ideje magam mögött hagyni az élők világát és kinyírni magam. szerintetek? tudtok valami segítséget?
2011. aug. 13. 10:38
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Ne sajnáltasd itt magad 23évesen... Gondolj bele, hogy pl. egy vak ember mennyivel rosszabb helyzetben van nálad.
2011. aug. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

11:17 -es!

Ez a nem semmi! :)

2011. aug. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

hát igen egy vak ember bármikor meghalhat véletlenül..neki nem kell ilyenen gondolkodnia. Kamion elé lép... vagy leesik valahonnan...


De te még csak 23 vagy!!!


Mozdúlj rá!!!

2011. aug. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Hát ne tedd! Gondolj bele, hogy sokan pedig élni szeretnének, de nem sokáig tehetik meg, mert halálos betegek. Vagy gondolj bele azokba akik csonkák vagy vmelyik érzékszervük nem működik... ők annál ink. élni szeretnének. Te meg egy ilyen hülyeség miatt meg akarod ölni magad. Én is szar pont olyan szar helyzetben vagyok, mint te. De nem akarom magam megölni. Én is a megoldást keresem. Sztem menj el bulizni, ha egyedül is mersz (mert gondolom nincsenek haverok) és ismerkedj ott. :)
2011. aug. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Jokerstil, én nem akarok öngyi lenni, de én azét kíváncsi lennék azokra a tanácsokra:D:D
2011. aug. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Hát ha Neked is ilyen gondjaid vannak, akkor talán megeshet rajtad a szívem:D írhatsz privit.
2011. aug. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Ugyanmár, kérlek... Foglald valamivel el magadat, ne sajnáltasd, mert hidd el, azt a lányok nem szeretik!:)

Gondolj bele mennyi ember van, aki nyomorog, nem tud enni adni a gyerekének, és neked az a legnagyobb bajod, hogy nem tudod lemásolni magad... vedd kezedbe a saját életedet!! Csak 1 van belőle..


11:17 LOL

2011. aug. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
nem fogom megölni magam, nyugi. felszedek valami részeg csajt valami helyen, ahol sok van belőlük.
2011. aug. 13. 14:39
 19/19 anonim ***** válasza:
Aki ilyen, hülye annak nem kéne tovább vinni a génállományát :-)
2011. aug. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!