Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van értelme így tovább élni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme így tovább élni?

Figyelt kérdés
23 vagyok, soha nem volt senkim. képtelen vagyok párkapcsolatot létesíteni. mindig kikosaraznak. igy sohasem lesz saját családom, vagy gyerekem, akki továbbviszi a génjeimet. arra gondoltam veszek egy csomó drogot és túladagolom magam, hogy vége legyen mindennek. kezd úgy tűnni, hogy itt nem vár rám semmi jó. talán itt lenne az ideje magam mögött hagyni az élők világát és kinyírni magam. szerintetek? tudtok valami segítséget?
2011. aug. 13. 10:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Szerintem hülye vagy. Olyan nincs, hogy képtelen vagy párkapcsolatot létesíteni. Mindent lehet, csak akarni kell.
2011. aug. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
23 évesen még bőven előtted az élet. Rengetegen vannak, akik nálad sokkal rosszabb helyzetben vannak, mégis megpróbálnak a jó dolgokra koncentrálni. Ne legyél ilyen gyáva! Mikor nem számítasz rá, akkor fog valaki rád találni.
2011. aug. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Hát így még annyi esélyed se lesz tovább vinni a génjeidet.
2011. aug. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

23 évesen még előtted a világ

ne is gondolj ilyenre h öngyilkos leszel

próbálkozz ha már tényleg ennyire elkeseredtél akkor állj fel a gép és menj ki az utcára amint meglátsz 1 lányt aki bejön menj oda ha elküld van még sok másik keress másikat előbb utóbb valaki szóba áll majd veled

2011. aug. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Fiú esetleg lány?

Gondolom fiú.Figyelj ez nem megoldás semmire.Szerinted naponta hány embernek fordul meg a fejében ez ami neked is?Nem tudom hallottál-e már róla?"A remény hal meg utoljára".Sosincs késő feladni.Mindig történhet valami fordulat amire nem számítasz.Még előtted az egész élet.Ha 48-50 évesen írtad volna ezt akkor megérteném.De így.Szerintem gondold át amit írtál mert szerintem te se vagy tisztába a szavaid súlyosságával.

2011. aug. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Figyelj, ha gondolod írj privátot és szívesen segítek... Garantálom, hogy nagyobb sikered lesz a csakoknál mint most!!!
2011. aug. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
szerintem ha majd 35 éves korodban is egyedül leszel majd, na akkor elgondolkozhatsz ezen...
2011. aug. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Jobb 1edül élni mint családot fenntartani, nagyon sok stresszel jár, a rabszolgájuk leszel ez nem éri meg. Nem ismerek egy olyan férfit se aki hosszútávon ne bánta volna meg a házasságot! Jobb 1edül élni függetlenül. Keress valami jó hobbit inkább: utazás, WoW-ozás, filmezés, sportolás... annyi jobb dolog van
2011. aug. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
nem azt írtam, hogy kinyírom magam, hanem csak gondoltam rá, mert ugyanott tartok, ahol - 5 éve tartottam ebben az egészben. változtatni akarok rajta, csak nem tudom, milyen irányba induljak és hogy kezdjek bele.
2011. aug. 13. 11:05
 10/19 anonim ***** válasza:
figyelj, legalább van neted! az is valami :D
2011. aug. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!