Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 év után majdnem szakítottunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 év után majdnem szakítottunk! Hogyan érjem el, hogy újra izgalmas legyek számára? Bővebben lennt.

Figyelt kérdés
Szóval!Nagyon nagy szerelemnek indult a miénk, voltak kisebb vitáink, de mindent meg tudtunk beszélni!Pár hete viszont alig foglalkozik velem, illetve próbál belepréselni az idejébe, de akkor is hulla fáradt,többnyire elelszik!Teszem hozzá,hogy a munkán kívül semmi kötelessége nincs, a maradék szabadidejét pedig úgy osztja be,ahogy akarja, viszont mostanában csak este ért rám,akkor is hulla fáradtan!Szóvá tettem neki a dolgot,mert nem éreztem magam elég fontosnak,mert minden más program elölrébbvaló volt, de persze az volt a válasz,hogy "nem tudja" máshogy megoldani!1 napig nem beszéltünk (ilyen még soha nem volt),majd találkoztunk.Zokogva közöltem vele,hogy nekem ez így nem felel meg,és ha nem változtat,akkor ennyi volt,mert hiába szeretem iszonyatosan, nem érzem,hogy Ő szeretne, és nekem szeretetre és törődésre van szükségem!Persze ettől megijedt,és mondta,hogy nagyon szeret,csak egész nap kapkod, hulla fáradt,de neki nem kell más nő és találjunk ki valami megoldást!A megoldás megszületett és kibékültünk, de úgy érzem,hogy valami megtört a kapcsolatunkban!Lehet,hogy csak én beszélem be magamnak, de olyan furcsa az egész!Most próbál mindent úgy szervezni,hogy rám is legyen ideje,és ne csak este,amikor már hulla.Jól érezzük magunkat, csavargunk,de...Nem igazán tudom elmagyarázni a dolgot!Ráadásul anno éjjel-nappal megkívánt,és most ez is eléggé leredukálódott, és már kezdem azt hinni,hogy én nem vagyok elég kívánatos!Ezt is szóba hoztam,de azt mondta,hogy csak fáradt!Ezért gondoltam arra,hogy fel kellene valahogy dobnom a kapcsolatot, szeretném ha újra izgalmas lennék számára, ha olyan lenne minden,mint régen (pl:totál fel volt dobva,ha láthatott)!Vagy ez már veszett ügy?Nem akarom elveszíteni,mert tényleg tökéletes volt közöttünk minden, együtt terveztük a jövőnk (ház,gyerekek)!Már arra is gondoltam,hogy esetleg van valakije (bár az idejéből nem tudom,hogy milyen kapcsolatra futja), vagy hogy esetleg csak megsajnált,hogy sírva akartam szakítani!Kérlek írjatok tanácsokat,ami segíthetene a dolgon,mert iszonyatosan aggódok!Nagyon szépen köszönöm!23/L
2009. ápr. 13. 00:35
 1/4 anonim válasza:
100%
én megnyugtatnálak h ilyenek mindekinél vannak, és ezek nem egyenlők a szakitással, és lehet h 1-2hónap és megint ugylesz mint régen:) csak ne kérdezd meg folyton h van-e vmi baj, ez nagyon fontos! ez a legidegesítőbb dolog a világon
2009. ápr. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nálunk ugyanez volt múlt héten...

Kötöttünk egy egyességet...

Még április végéig együtt leszünk, megpróbálunk mindent megtenni a másikért, aztán elszakadunk.

Május 01-Június 21-ig. Amikor újra találkozunk minden kiderül: vagy elmúlik valami, vagy visszajön.

Mi így oldjuk meg...

Szurkolok neked is :)

2009. ápr. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én belehalnék,ha nélküle kellene lennem!:(De olyan jó lenne,ha minden olyan lenne,mint régen!:(
2009. ápr. 13. 11:22
 4/4 anonim válasza:

Sajnos most velem is pont ugyanez a helyzet...:(

Próbáljatok meg közös programokat szervezni, ha van egy kis szabadidőtök és fontos, hogy sokat beszélgessetek.

Sok szerencsét!

2009. ápr. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!