Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudod, hogy mik a szándékai veled?

Figyelt kérdés

Ha elkezdesz beszélgetni egy fiúval, akivel kölcsönösen tudjátok már, hogy tetszetek egymásnak, találkoztok párszor, sétáltok és beszélgettek, van valami jel amiből tudod, hogy komolyan gondolja veled vagy csak le akar fektetni?


Fiúk, mi az amivel esetleg utaltok rá, hogy nem akartok semmi komolyat? Vagy ha tényleg kapcsolatot akartok, akkor hogy viselkedtek, hogy a lány tudja mi a helyzet?


Köszi előre is a válaszokat!! És kérlek, csak normális hozzászólások érdekelnek.


2011. aug. 12. 22:58
 1/8 anonim ***** válasza:

Fiú vagyok. Figyelni kell a szemünket... Olyan, mint egy mérce. És itt vannak a fokok, hogy mit néz, mit jelent:

...*_*... <--- Komolyabban is érdekled.

( . Y . ) <--- Megfektetne.

Nagyjából ennyi. Egy szimpla beszélgetésnél ennyit tudhatsz meg.

2011. aug. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Ha ő hivott el talizni aminek magas az esélye abból 99% ra következtethetsz hogy valszeg komoly dolgokra is kész. Különösebb jele nincs annak ha nem akar öszejönni veled...
2011. aug. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, vannak olyan helyzetek, amik félreérthetetlenek. Ragyogás lesz egy mosolyból, úgy érzed egymásnak teremtettek titeket és csak boldog vagy. Vele, őszintén. Nem tudom különválasztani az érzést a szextől. Elmentem kur.vához aztán hasonló szar, de kapcsolat lett belőle. Szóval ennyire nem megy a szelektálás. Pedig vannak méretek, meg duma is mondjuk, de unnám az egészet szikra nélkül. Inkább futom a köröket őszintén, örülve hogy vele lehetek, akármilyen formában is. aa
2011. aug. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem az ellenkezo a gondom. Siman kinyilvanitjak az erzelmi es mentalis vonzalmukat, de nem tudom megallapitani, hoyga szexissegre vonatkozo dicsereteket csak ugy mondjak, vagy komolyan kapcsolatot akarnak. Sokszor vágynak ram ugy, hogy igazabol nem akarnak lefekudni velem, csak baratkozni. Nekem ez a gondom, ebben segitsen valaki.
2011. aug. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!! =)


Igen, ő hívott el eddig 2x, sétáltunk és beszélgettünk. Olyanokat is kérdezett, hogy hogyan viselkedek egy kapcsolatban ha összeveszek a másikkal (megbeszélem vele vagy cirkuszolok), szoktam e ill. tudok e főzni, hisztis vagyok e stb.


És amikor találkoztunk azt vettem észre, hogy néz folyamatosan a szemembe és csillog a szeme, meg mosolyog, de nem szól semmit csak néz mélyen a szemembe.


Viszont annyira zavarban voltam, hogy sajna megcsókoltam ilyenkor, pedig nem tudom, nem e itt rontottam el?


Komoly dolgot is szeretne vagy csak le akar fektetni?

2011. aug. 12. 23:26
 6/8 anonim ***** válasza:
A fiu szandeka a jellemétől fugg, és az nem ronthato el avval, hogy mikor csokolod meg.:) Nincs hatalmad afolott, hogy a fiu mit akar, nem tudod befolyasolni a tetteiddel... Sajnos.:) 35L
2011. aug. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Attol is csillog az ember szeme, ha szeretni szeretne, es attol is, hogy gusztalja a leendo zsakmanyat.:) Szoval ennyibol meg nem lehet tudni. Jobban kene ismerned őt, hoyg megiteld egyeb tettei alapjan, hogy hazudos-e, kepes volna-e szinlelni egy cel erdekeben. És egyebklent meg egyszeruen kerdezd meg a szandekarol. :) 35L
2011. aug. 15. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ez igaz! =) Köszönöm!! És már megkérdeztem!
2011. aug. 15. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!