Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet ebből komoly kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből komoly kapcsolat is? Megváltozhatnak a szándékai?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy fiúval pár hónappal ezelőtt egy buliban.Élég jól elvoltunk és elkérte az e-mail címem,azóta levelezünk.De a buliban eléggé rámenős volt,meg valótlan dolgokat állított (pl.hogy szerelmes belém...),szóval rendesen nyomult.Azóta viszont rendszeresen írunk egymásnak levelet,bár nem túl gyakran,olyan heti szinten.Engem felvettek Szegedre fősulira,ő ott lakik,és majd találkozni akar velem.Nem tudom,hogy milyen szándékai lehetnek,kicsit félek tőle,hogy nyomulni fog.
2010. aug. 5. 23:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért baj, ha nyomulna? Nem szeretnél vele kapcsolatot?
2010. aug. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De,csak előbb szeretnél jobban megismerni.És nem szeretem ha valaki nyomul.
2010. aug. 5. 23:55
 3/3 anonim válasza:

Buliban könnyen lehet hogy egy éjszakás kalandot keres valaki.

Viszont ha e-mailben beszélgettek, és normális meg szimpi..Egy találkozást szerintem megér..

Ha meg nyomul mondd meg neki h vegyen vissza, mert neked nem jön be..

2010. aug. 6. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!