Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kötelező vagyok engedni?

Figyelt kérdés
1,5éve szerettünk volna a férjemmel babát de nem jött össze mert nem tudott megtermékenyíteni (pedig csak 37éves) így az örökbe fogadást szeretett volna a férjem amibe nem mentem bele mert én kiszerettem volna hordani a babát és az anyaság minden örömék,gondját megtapasztalni és átélni.Így kerestünk egy férfit aki teherbe ejtett és nem is kevés pénzért.A baba már 9 hónapos és kislány.A telefonszámom nem változott azóta és felhívott délután aki elvállalta hogy áldott állapotba segít hogy eljönne megnézni a kislány és ha nem engedem bírósághoz fordul.Megteheti ezt hogy bírósággal szerzi meg a gyerek láthatási jogát?
2011. aug. 12. 00:13
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
lefekudtel vele?
2011. aug. 12. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Igen
2011. aug. 12. 00:48
 13/22 anonim válasza:

Hát ez így elég szánalmas.

És igen, az igazi apukának joga van ehhez. Főleg hogy nem volt semmiféle lemondónyilatkozat. Ezt jól elbactátok.

2011. aug. 12. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
de ilyenkor nem lehet csak spermát venni tőle, és azt a dokik " belédteszik "???? mert ez igy hááááát.. gusztustalan.. h fogod rendezni a férjeddel a kapcsolatodat? nem is biztos h nem tudott megtermékenyiteni, kivizsgáltattad magad?????
2011. aug. 12. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
A férjem nem volt alkalmas a gyerek nemzéshez.Jártunk 1éven keresztül mindketten orvosnál.1beültetés is volt sikertelenül és nem volt annyi felesleges pénzünk.A férjemmel jó a kapcsolatunk
2011. aug. 12. 01:05
 16/22 anonim ***** válasza:
ezek után minden el fog romlani.. ne haragudj, de hatalmas butaság volt.. :S és a gyerekbe fektetett pénz sose felesleges.. most majd fizethettek még többet ennek a pasasnak h leszálljon rólatok..
2011. aug. 12. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
47%

Aztakur...!

Ritka primitív emberek vagytok.

Egyébként meg az,hogy megfarkaltak előbb-utóbb úgyis el fog jönni a házasságban,bár ha ennyire primkók vagytok,akkor az is elképzelhető,hogy nem.

Lehet a fickó is látja ezt és ki akarja szabadítani a gyereket egy ilyen légkörből.

1000 megoldás létezik a hagyományoson-nálad megcsaláson-kívül.

2011. aug. 12. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

nem volt

megcsalás a férjem tudott róla

2011. aug. 12. 01:23
 19/22 anonim ***** válasza:

De miért így csináltátok? Miért nem spermabankból, mesterséges megtermékenyítéssel? Akkor sokkal tisztább lett volna a dolog, az nem illegális, van szerződés stb.

Így a gyerek a másik férfié, aki követelheti a láthatási jogot (bár a DNS teszt dolog is igaz, de ha ő ki tudja fizetni, esetleg bíróság elé viszi, akkor kár oda is eljuthattok, hogy kéthetente láthatási jogot kap- mintha "csak" elváltatok volna...). Amúgy elég mázlista vagy, ha egyetlen próbálkozás után összejött a dolog, vagy ha nem, akkor sajnálom szegény férjedet, hogy ilyenbe belement, egyben becsülöm, hogy ennyire szeret, hogy a közös gyerekért még ezt a megaláztatást is elviselte.

2011. aug. 12. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Hagyjátok már békén, mi közötök van hozzá, hogy esett teherbe??A kérdés nem ez volt!!!Mint olvashatjátok, ő ezt megbeszélte és tisztázta a férjével, és azt mondja azóta is jól megvannak, és közös döntés volt!!Akkor???

Persze nem azt mondom, h én ezt helyeslem, mert szerintem sem volt helyes, de ha ők ezt választották, az ő dolguk, az ő életük!

2011. aug. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!