Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nem tudom el engedni?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő van egy barátom már 2 éve lassan ő 20 én 19.Nem tudom mitévő legyek nagyon sok probléma és gond van a kapcsoltunkba rengetek veszekedés:(

már betegesen féltékeny és pedig nem adtam rá okot:(Ő nagyon szerelmes és megfolyt a szerelmével én már nem érzzem magam szerelmesnek de szeretem őt ....

Nagyon sokszor ki gondoltam már h kimondom h legyen vége de soha nem jutok el odáig valamiért nem tudom kimondani :/

hiányzik a szabadságom a barátaim a bulik minden és vele nem lehet el menni mert ő nem szeret se bulizni se a barátaim semmit se:/ és hát 2éven keresztül szinte ki se mozdultunk a 4fal közül a monoton mindennapok rengeteg nagyon sok:/ rengeteget is vagyunk együtt szinte a 7ből 7 napot :| :/ Valaki aki volt már hasonló helyzetben kérem segítsen :( Nagyon szépen köszönöm előre is!


2011. júl. 19. 09:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem vooltam ilyenbe,de szerintem üljetek le,és beszéljétek meg...
2011. júl. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

20 évesen nem dolgozik?

Egy szobanövényt öntözöl sörrel lassan 2 éve?

Hányas a karid a wow-ban?

2011. júl. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én már megtébolyodtam volna.

Szökjél meg.

2011. júl. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nézd,ha ennyi életerő nincs benned,akkor megfogod a kezét,leülteted a gép elé,megmutatod neki a kérdést,amit feltettél.Olvassa szépen végig!
2011. júl. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha nem érzed ,hogy ő az igazi akkor nem értem miért huzod az időt.Még fiatal vagy menj bulizni és éld ki magad.Aztán majd ha megtaláltad az igazit akkor is tartsd szemelött nem vagy remete,nem kell bezárkozni mert kapcsolatod van.Ha a párod ilyen akkor lehet ő sem boldog.Kapcsolat az a boldogság és nem a szomoruságról szól
2011. júl. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

20 éves és nem dolgozik mert még iskolába jár:/

És attól h 4fal közé vagyok zárva nem vagyok kocka:|


Egyébként meg próbáltam vele megbeszélni nem lehet vele a múltamat vágja a fejemhez és mindenért engem okol:/:(Bennem is van hiba ezt nem is tagadom .. de nem értem akkor sem :/:(

2011. júl. 19. 11:21
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha ennyire boldogtalan vagy ebben a kapcsolatban, mondd meg neki,hogy mi a problémád, légy korrekt. Vagy kínlódj és panaszkodj még 100 embernek, hogy mekkora sz*r az életed.


20L

2011. júl. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem, fogd meg a kezét, és menjetek el este, valami szórakozó helyre! nem azt mondom, h vad kemény dizsi, hanem valami könnyed,zenész helyre. Mondjuk egy olyan hely, ahol "halk" zene szól,közben esztek-iszok...( mint egy randi)és szép lassan vidd őt ( " vadabb") helyekre!
2011. aug. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!