Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kötelező mindig a fiúnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kötelező mindig a fiúnak kezdeményezni a bocsánatkérésben?

Figyelt kérdés
pár hete összevesztem egy csajjal akivel úgy volt h összejövök. sztem nem csak az én hibám. kötelező nekem kezdeményezni és kérjek bocsánatot?
2011. júl. 19. 18:24
 1/9 Moszuke ***** válasza:

hát az kezdeményezi a békét aki kevésbé makacs.

:) aztán ne legyél papucs.. nem mind1 mi a békülés folyamata és eredménye.

2011. júl. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nemhogy bocsánatot kérj amikor nemcsak a te hibád, ne légy már papucsman
2011. júl. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Sajnos nálunk párom nem kér akkor sem bocsánatot ha ő hibázott. Ez is baj de szerintem beszélj vele és mond meg neki hogy téged ez zavar. Sok sikert
2011. júl. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
hanyagold őt egy ideig... majd eszébejut hogy ez nem így működik...
2011. júl. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
ajj, csak valahogy...nah. annyira nehéz eléállni, amikor tudom h tényleg nem csak az én hibám. :/
2011. júl. 19. 18:36
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem annak kell kezdeményeznie a bocsánatkérést, aki megbántotta a másikat.

Ilyen egyszerű.

Viszont ha mindkét fél makacsul ragaszkodik az igazához, akkor "ildomosabb" inkább a fiúnak engednie picit és "megbabusgatnia" a lányt.

De ez csak az én véleményem.

L/24

2011. júl. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Valóban, az kér bocsánatot, aki bunkó volt / akinek nincs igaza. Papucs csak akkor vagy, ha te kérsz bocsánatot, pedig nem neked kellett volna.
2011. júl. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Sajnos nekem nagyon rossz a természetem, és még akkor is a barátom kér bocsánatot, ha én voltam a hibás. :S Nem tartom papucsnak, csak tudja, mitől engedek - ilyenkor hajlandó vagyok szóba állni vele és megbeszélni vele a dolgot. Ha olyan dologról van szó, amelynél mindketten makacsul kötjük az ebet a karóhoz, hát akkor is ő kezdeményez.

21/L

2011. júl. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nálunk pont fordítva szokott lenni. Általában én próbálok nyitni a barátom felé ha valamin összekaptunk, nem jó ha rosszba vagyunk. Olyankor annyira rossz a kedvem, hogy inkább felülemelkedek az egómon és csak az a cél, h újra minden rendben legyen köztünk. Másfelől nem hiszem, h papucs az a férfi aki hajlandó ezt megtenni azért a lányért akivel szívesen van még ha nincs is teljesen igaza a lánynak.
2011. júl. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!