Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit teygek, hogy felfigyeljen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit teygek, hogy felfigyeljen rám?

Figyelt kérdés
szünet után ön egy új lány az osztályomba, és amit elmeséltek nekem róla abból úgy tűnik hogy pont az esetem (visszahúzódó típus, a többi tulajdonsága nem lényeg a kérdés szempontjából) mivel lehet egy visszahúzódó lány figyelmét felhívni magamra? kérlek csak értelmes válaszokat írjatok. előre is köszi
2011. aug. 11. 23:49
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
Tanulj meg helyesen írni.
2011. aug. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Leülsz vele, komolyan aszemébe nézel, és elmondod, h mit érzel vagy gondolsz. Kicsit vársz, pár nap múlva megint bezsélsz vele. Hidd el jó fog belőle kisülni.
2011. aug. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%
Fejbeb@szod a "HoGY írjunk GY-betűt " című könyvvel.
2011. aug. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
mert bele kell kötni... biztos élvezed hogy belekötögetsz másokba... úgy érzem ez egy kicsit mutatja hogy milyen debil vagy... na mind1 lehet hogy elrontottam de ettől még legalább nem én vagyok olyan bunkó mint te... elég durva hogy 3 kommentelőből 2 azért ír hogy kötekedjen... a 3.knak köszönöm a segytséget, jó látni hogy értelmes emberek is szoktak választ írni
2011. aug. 12. 00:03
 5/5 A kérdező kommentje:
átgondoltad már miért van 56 %-od? ;)
2011. aug. 12. 00:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!