Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy felfigyeljen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy felfigyeljen rám?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akibe nagyon szerelmes vagyok. Annyi idős, mint én, évfolyamtársak vagyunk, de suliban nem sokat látom. Nemrég voltam táborban, ahol ő is ott volt. Tudom vele chatelni, suliban pedig meg tudom keresni.
2011. júl. 19. 15:39
 1/7 anonim ***** válasza:
36%
vegyél fel egy mű tehéncsöcst, ne borotválkozz 1hónapig, húzz a fejedre egy bugyit és ordíts! :D amúgy szerintem várd meg amíg ő kezdeményez te csak küldj jeleket (mosolyogsz, beszélgetsz vele, keresed a társaságát)
2011. júl. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez kb. olyan kérdés, mintha én ezt írnám: Hogyan tudnék pisztolyt csinálni? Van itthon nyersanyag hozzá, lőszer, szerszámok, és elkészítési útmutató...


Leírtad a lehetőségeidet nem? Akkor használd is ki őket !:)

2011. júl. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy olyan szintem nem ismerjük egymást, hogy ő a táborig a nevemet sem tudta...
2011. júl. 20. 11:45
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát akkor tegyél róla, hogy megismerjen téged! Mostmár tudja a neved nem?;)
2011. júl. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 csehótoszó válasza:
54%
állj elé és határozott hajlobogtatással,és bátor tekintettel,majd kérdezd meg tőle:Figyelj,mi lenne hogy ha előfizetnék 7 hónapnyi WoW-ot,úgy hogy neked utána nem kellene kifizetned nekem?...és boldogan élhettek,amíg meg nem haltok xD
2011. júl. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

szerintem a kérdező nem akar bolondot csinálni magából a fiú előtt xD

jó jel ha már tudja a neved :D öltözködj csinosan és próbálj meg társalogni vele :) ha szép csaj vagy akkor sima ügy :D

2011. júl. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálj minél többet ott lenni ahol ő! Ha látjátok egymást, próbálj szemezni vele, és ne engedd el a tekintetét, egy pici mosoly, és nézz más felé! Nekem mindig bejön!!!
2011. júl. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!