Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítség. Mi a teendő ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség. Mi a teendő ha egy fiúban megbízom, nagyon szeretném hogy felfigyeljen rám?

Figyelt kérdés
A baráti társaságokban állandóan együtt megyünk sétálni de nem szoktunk annyit beszélgetni viszont MSN-en sokat.Nagyon tetszik ő is szép lánynak tart. Viszont szívesen megölelném meg csókolnám de nem merek kezdeményezni, nem tudom ő mit gondol. Mit tegyek? Félek hogy visszautasít vagy megalázó helyzetbe hozom magam. Mégis mi legyen? Vágyom már egy kapcsolatra. Mit tegyek?
2011. júl. 19. 00:29
 1/9 anonim ***** válasza:
tudod, ezzel a problémával, hogy nem tudod, mit gondol a srác, nem vagy egyedül... gondolj bele, mennyivel egyszerűbb lenne az élet, ha mindenki belelátna másnak a fejébe. így viszont csak a kockáztatás marad, de szerintem te is bejössz neki.
2011. júl. 19. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Bejövök neki tudom.. De nem szerelmes belém szerintem. És ez teljesen más. Lépni szeretnék hogyan tegyem? És mit tegyek? Még az ölelésnél és pirulunk. És nem nagyon tudjuk rávenni magunkat.
2011. júl. 19. 00:41
 3/9 anonim ***** válasza:
Elsővel full egyetértek,am meg --->"Még az ölelésnél és pirulunk."nincs gond,hajrá;)
2011. júl. 19. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De mégsem mehetek oda és letámodom hogy ííí de szeretlek. A legnagyobb probléma hogy van egy lány ő minden fiúnak tetszik.. és ő is sokat beszél a fiúval viszont tiszta ragya a csaj annyi van benne hogy nagyobb a segge meg a melle. :(
2011. júl. 19. 12:29
 5/9 anonim válasza:
Szerintem mikor kettesben vagytok öleld meg, ha meg utána azt látod rajta, hogy ő biztos nem szeret akkor a helyzethez illően magyarázd meg neki.
2011. júl. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Magyarázzam meg? Hát például hogy már egy hónapja nem láttalak nagyon hiányoztál?
2011. júl. 19. 18:10
 7/9 anonim ***** válasza:
pl igen:)
2011. júl. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
úgyh hajrá:)
2011. júl. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget(: De utána mi legyen?

Megvolt az ölelés és? Ha látom rajta hogy nem szeret mondjam meg hogy azért csináltam mert egy hónapja nem láttam, hiányzott. Viszont ha látom hogy örül neki?

2011. júl. 20. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!