Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbízom benne, de még is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbízom benne, de még is félek tőle. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már 2 éve ismerek egy lányt, akivel élőben találkoztam, de aztán interneten keresztül ismertem meg. Interneten, sms-ezve nagyon jól el tudok beszélgetni vele, hajnalokig is, néha webcam is megy. Mindig várom hogy írjon már és ír is, de úgy veszem le olyan barátnak tart akivel lehet beszélgetni komolyabb témákról is.

Nekem kezdettől fogva tetszik, megbízom benne, és erről már ő is tud. Sajnos nagyon ritkán találkozunk, és mikor élőben kellene beszélnem vele, egyszerűen leblokkolok, és nem tudok mit kérdezni tőle, majdnem hogy félek vele találkozni és tök hülyén viselkedem.(ha találkozunk is, úgy hogy más ismerősök is vannak ott)

Többször is elhatároztam hogy beszélek vele kettesben, de visszariadok mikor ott lenne rá az alkalom. Pedig tudom hogy nem nézne hülyének bármit is mondok, mert nagyon kedves lány.

Most már azzal sem vagyok tisztában hogy mit szeretnék tőle, de nem szeretném elveszíteni. Már azt is elhatároztam hogy legjobb lesz elfelejteni, de lehetetlen..


Mit tegyek, hogy elmúljon ez a félelem, és ne érezzem ilyen hülyén magam a jelenlétében?

20/F, nem volt még barátnőm, nehezen ismerkedem.


2011. aug. 4. 14:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ennek egy módja van: túl kell esni rajta. Csak próbálj elvárások nélkül odamenni, beszélgetni, hagyni megtörténni a dolgokat. Ennyi, nem bonyolult.
2011. aug. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jó úton jársz,mert próbálsz a bizalmába férkőzni,ami nem egy utolsó szempont :) lehetséges,hogy a lány is ugyanígy érez irántad,de ő sem mer kezdeményezni,mert ez egy fiú dolga.Próbálj meg vele 2esben lenni és ne csak olyan hétköznapi dolgokról beszélgessetek,hogy (milyen az idő,vagy hogy mi lesz a progid mára stb.stb.)Próbálj egy kicsit közeledni másfajta témákkal.Ha meg kell érte küzdeni,az nem mindig rossz,sőt :)
2011. aug. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Igen, tudom hogy már lépnem kellene, de sajnos elég nagy önbizalomhiányom van, nem tudom elhinni hogy szintén így érez, pedig haverok is mondják hogy lehet csak a kisujjamat kellene megmozdítanom végre. 2 napot együtt töltöttünk baráti társaságban, ő is jelen volt, és valamiért úgy tettem mintha nem is érdekelne. (persze elég rosszul, mert alig bírtam levenni róla a szemem, és nagyon jól esett a közelében lenni) Haverom beszélgetett vele, és szóba hozott engem is, de azt mondta rólam inkább ne beszéljenek. Úgyhogy most már lehet hülyének is néz:(

De továbbra is mit tegyek hogy végre leküzdjem ezt a hülye félelmet?

2011. aug. 4. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!