Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van vmi közöttük?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van vmi közöttük? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Téltől egészem áprilisig láttam. busszal mentem minden reggel, és úgy ismertem meg látásból, nem beszéltem vele soha, csak tetszett. volt hogy egyszemélyes ülésen ültem és odaállt mellém, ezt talán vmi? De április után nem láttam, biztos utána biciklivel ment. A napokban megtaláltam facebookon, hozzátettem az előtt a nevét sem tudtam, csak véletlen találtam rá, és ahogy nézegettem a képeit voltak ilyen jelölgetősek is amiket egy csaj csinált, és őt olyanokhoz jelölte be mint pl. "jó vele" ... de nincs kiírva facebookon h járnának, talán egy kicsit féltékeny vok !? szerintetek van köztük vmi? /posztálytársak.

14/L /kecskemét.


2011. aug. 11. 23:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem 'posztálytársak' vagytok. Egyébként próbálj vele beszélgetni, vagy kapcsolatot teremteni. Ez magában még nem jelent semmit. Az is lehet, hogy direkt állt melléd, de az is, hogy véletlen. Nekem sem tetszik minden hetven éves bácsika aki mellé megállok. :)
2011. aug. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem vagyunk osztálytársak, de az a csaj, aki jelölte azon a képen, azzal osztálytársak.
2011. aug. 11. 23:31
 3/8 anonim ***** válasza:
Értem. Lehet, hogy csak barátok. Viszont mindenképpen lépj vele kapcsolatba, hogyha teheted! :)
2011. aug. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

:D azt fel sem merült bennem h lehet h csak barátok..

Nem tudom h lesz e elég bátorságom egyátaláán ráírni! :/

2011. aug. 11. 23:45
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem irjál rá nyugodtan, nem veszitesz vele semmit:)Mert igy nem fogod megtudni, hogy neki tetszel-e:)
2011. aug. 12. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ha már bejelölted az egy jó lépés.:) egyébként nem muszáj elsőre rögtön ráírni. lájkolgass neki dolgokat az adatlapján. de ne ess túlzásbaa! azt utálják a fiúk.:) aztán ha néha őis lájkol netén hozzászól valamihez az már egy jó jel.:) de még nem jelent semmit. csakhogy észrevett és tudja ki vagy.:) ha már ezek megtörténtek irhatsz neki üzit valamiről.. aztán ha elkezdtek beszélgetni és szimpi vagy neki, onnantól megy a dolog magától. ha pedig leráz, vagymár a lájkolásokra se reagál semmit, akkor hagyd! :/ ne mássz rá mert azt mondom h utálják! :)
2011. aug. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Sziasztok! Lehet régi módi vagyok, de szerintem ez a facebookos megoldás nem a legjobb. Az igazi az, ha személyesen odamész, bár általában a srácnak kellene kezdeményezni.

28/F

2011. aug. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Hát nem hiszem h ő lájkolgatna vagy hozzászólogatna, mert ahogy elnézekettem a képeit, voltak olyan jelölgetősek, és ahhoz se egy lájk , meg egy hozzászólás se..


a 28/F nek : Nem tudom hol lakik, de tudom merre.. és nem tom merre szokott lógni.. sajna..:/

2011. aug. 13. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!