Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A mai 18-21 éves nők miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai 18-21 éves nők miért ilyen flegmák? Van egyáltalán normális közöttük?

Figyelt kérdés
Képtelenség velük normálisan ismerkedni. Ha odamegyek hozzájuk elhajtanak, pofákat vágnak, semmi nem jó nekik. Elmúltam negyven éves de a saját korosztályomban nincsenek olyan nők akik kellenének. Lehet, hogy maradi vagyok, de szerintem egy férfi legyen idősebb a nőnél minimum 8-10 évvel. Az az ideális. Egy érett férfi többet tud nyújtani nekik mint az ő korosztályuk. Az ilyen korú nők már vágynak gyerekekre, családra és saját otthonra, ami a 18-19éves fiúkról nem mondható el. Nem tudom megérteni, hogy a legtöbb nő miért csak a saját korosztályában, vagy a nála 2-3 évvel idősebb pasik közül válogat, az idősebb érett férfiakat pedig elhajtják a fenébe.
2011. máj. 2. 15:01
 1/10 anonim ***** válasza:
23%
Nem vagy pedofil kicsit se barátom. Egyébként nem csak a 18-21 éves nők ilyenek, hanem a 14-27 évesek.
2011. máj. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát én pont nem ilyen vagyok!22 vagyok és nekem az ilyen harmicasok jönnek be,de piszkosul.(Mondjuk nekem egy negyven éves már azért sok)Mert a korombeliek között tényleg nagyon sok a cica fiú.Szerintem egy férfi legyen férfi.Engem ez zavar igazán..:/
2011. máj. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Szerinted az normális, hogy egy 18 éves lány egy több mint 40 éves pasival van együtt?? Hol akarnak még gyereket a 20 éves lányok?? Épp hogy leérettségiztek basszus, főiskolások, egyetemisták, és a többségük még aztán dolgozni is akar 1-2 évet. Elég beteg lehetsz, ha ezt komolyan gondoltad... nem veszed észre, hogy minden ilyen korú lány azt látja benned, hogy az apja is lehetnél?
2011. máj. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

"Az ilyen korú nők már vágynak gyerekekre, családra és saját otthonra"


Hát hogyne...

2011. máj. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 szamóca. ***** válasza:
100%

hát én is vágnám a pofákat egy 40+osra.

8-10év még oké, de te 20at is ráversz az említett korosztályra.

aztán kitalálod két éven belül hogy kell gyerek meg családi ház, na persze, hát én még nem várok ilyenre:D

vagy nem találod ki, akkor viszont csúfol kifutsz az időből.

egyébként e is elkezdhetnél legalább kicsit a saját korosztályodból válogatni, és nem lefikázni azt aki már tényleg felnőtt nő, és nem csak egy éppen felnövő lány.

2011. máj. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok pedofil.. egy 18 éves felnőtt nő még véletlenül sem számít gyereknek...
2011. máj. 2. 15:25
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
szerinted egy 18 éves hol akar gyereket?? többségünk, az értelmesebbek,mennek főiskolára, egyetemre, aztán kéne munkahely... mostanában éppen az van,hogy később vállalnak gyereket,30 felett. meg ha 40 éves vagy akkor az 22 év,nem 8-10... amikor te 18 éves voltál,egy 40es nőt mennyire találtál vonzónak?
2011. máj. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

"Elmúltam negyven éves de a saját korosztályomban nincsenek olyan nők akik kellenének. Lehet, hogy maradi vagyok, de szerintem egy férfi legyen idősebb a nőnél minimum 8-10 évvel. Az az ideális."


Akkor min. 32 évesekkel kéne ismerkedned nem? Mi az, hogy nem jó a saját korosztályod? Őket már nehezebb behülyíteni igaz.

Amúgy tény, hogy nagyon tahó az összes csaj, de ne csodálkozz, ha 40 évesen tőled fele annyi időseknél próbálkozol. Azt hiszed, hogy majd bukni fognak rád, mert idős vagy. Ha csak nem vagy tele lóvéval, nem sok esélyed van. Nekem sem kéne hosszú távra egy 40-es nő, de amúgy se.

Maradj a saját generációdnál!

2011. máj. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyelj, nekem ha problémám is lenne, az nem a korod miatt! 20 éves vagyok, max arra vágom a pofákat, aki bunkón, szemtelenül közeledik. Volt már veled egykorúval dolgom, nem is egyszer, de csak azzal voltam bunkó, aki úgy is viselkedett!

Szóval gondolkozz el hátha veled van a probléma, és próbáld kiszúrni ki az a velem egyidős lány, aki hajlandó ennyi idős emberrel ismerkedni, mert azért nem sokan vagyunk...

2011. máj. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

már ne is haragudj, de 18 vagyok, de egy negyveneshez képest gyereknek érzem magam..(kisgyereknek!). Nálam a max az 25-26 év.. Vicces vagy barátom, meg egy kicsit pedo is:)

Amugy léteznek olyan lányok akik 18-20 évesek és negyvenesekre hajtanak ---> ezt apakomplexusnak híják..

pont megvannak egy pedoval.. milyen érdekes, nem?:D

2011. máj. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!