Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Erről az ötletről mi a vélemény?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erről az ötletről mi a vélemény?

Figyelt kérdés
17/L vagyok,most lesz a barátom születésnapja szombaton,20éves lesz.Szeretném meglepni.Viszonylag ritkán találkozunk mert sokat dolgozunk nyáron,így arra gondoltam,hogy meglepem őt azzal,hogy én ébresztem fel a szülinapján reggel,és viszek valami finomat : ) Szerintetek ez jó ötlet?Az a gond,hogy nem ismerem az édesanyját,csak ő lesz otthon,de megkértem a közös barátunkat,hogy mondja az édesanyjának,hogy megszeretném lepni,azt tudja hogy együtt vagyunk(5hónapja),a barátom örülne neki,mert megkérdeztem tőle nemrég,és azt mondta tegyem ha merem,biztosan meglepődne,ti is megmernétek tenni? :D
2011. aug. 11. 20:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
A barátodnak vinnéd a virágot vagy az anyukájának?
2011. aug. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Úgy gondoltam hogy az anyukájának vinnék virágot,a barátomnak meg valamilyen sütit,az lesz a fő meglepetés hogy én ébresztem reggel : ) De amúgy szeret biciklizni,de nem tudom milyen biciklis dolgot vehetnék neki : )
2011. aug. 11. 21:53
 13/15 anonim ***** válasza:
pulzusmérő,jó lámpák,villogok:)
2011. aug. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Az anyukájának valami kis cserepes virágot vigyél. :) Az pont jó, és olyan kis kedves dolog.

(A vágott virág inkább jelesebb napokra való. Névnap, szülinap.)

2011. aug. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Okés,köszi : )
2011. aug. 11. 22:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!