Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Erről az ötletről mi a vélemény?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erről az ötletről mi a vélemény?

Figyelt kérdés
17/L vagyok,most lesz a barátom születésnapja szombaton,20éves lesz.Szeretném meglepni.Viszonylag ritkán találkozunk mert sokat dolgozunk nyáron,így arra gondoltam,hogy meglepem őt azzal,hogy én ébresztem fel a szülinapján reggel,és viszek valami finomat : ) Szerintetek ez jó ötlet?Az a gond,hogy nem ismerem az édesanyját,csak ő lesz otthon,de megkértem a közös barátunkat,hogy mondja az édesanyjának,hogy megszeretném lepni,azt tudja hogy együtt vagyunk(5hónapja),a barátom örülne neki,mert megkérdeztem tőle nemrég,és azt mondta tegyem ha merem,biztosan meglepődne,ti is megmernétek tenni? :D
2011. aug. 11. 20:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Meg merném, jó ötlet, de kár volt megkérdezned:)
2011. aug. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon ari ötlet! Csak kár, hogy így már nem meglepi.
2011. aug. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Hogy te még mennyire hülye vagy:D
2011. aug. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
De meglepi,mert csak az édesanyjának szóltunk,hogy ő tudja hogy megyek reggel,a barátom nem tudja,különben meg nem tudja elképzelni rólam hogy ilyen bevállalós vagyok,hogy tényleg megteszem,szóval nem is várja,és mindenképp váratlanul érné.
2011. aug. 11. 21:10
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
örülnék neki,várlak:P aranyos vagy kicsim,hogy itt megkérdezted.Szeretlek
2011. aug. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
21:15 kab.be : P érdekes lenne ha ő lennél xd de azért köszi
2011. aug. 11. 21:20
 7/15 anonim ***** válasza:
Sztem az lenne a legjobb és legegyenesebb ötlet, ha már előtte bemutatkoznál az anyukának. Nem kell, h a barátod tudjon akár arról is. Legalább a szülinap reggelén nem lenne az a nagy feszengés előtte.
2011. aug. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Igen ebben igazad van,de épp az az igzalmas benne hogy nem ismerem meg ő sem,jó tudom ez igy nem a legjobb,de ha már 1x 5hónapja járunk,akkor csak nem lehet baj,hogy odamegyek,nem lennék ott nem tudom meddig ha esetleg zavarok nem az a célom,csak az a rész érdekel hogy amikor felébred én legyek ott először : )
2011. aug. 11. 21:32
 9/15 anonim ***** válasza:
Ha akkor fogsz az anyukájával először találkozni és megismerkedni, akkor vigyél neki is valami apróságot. Egy bonbont pl. Ha apu is van, akkor neki valami bort, vagy egy szép csomagolású kávét.
2011. aug. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Igen köszi ez jó ötlet : ) Esetleg tipp,hogy milyen virágot vihetnék neki és hány szálat?
2011. aug. 11. 21:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!