Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon durván vonzanak a 30...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon durván vonzanak a 30 év körüli érett sármos értelmes férfiak. Mi lehet velem a bibi?

Figyelt kérdés

Folyton a jóképű tanárbácsikba voltam szerelmes, sokszor pofára estem,de nem használ semmi, úgy látszik nekem ez a pasi típus a zsánerem..

Viszont most is volt egy csúnya pofára esésem nem rég, hogy tudnék a saját házam táján keresgélni,ha értitek mire gondolok?

18 éves lány


2011. aug. 11. 12:20
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Ettöl még írhatsz nyugodtan...nem kell mindnkit egyböl leírni :)
2011. aug. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
70%

" majd időben kiveszik, mert ők tudják ", na persze.. az érettebb pasik még ezt is tudják :) nem ugy mint a fiatalabbak......""


Ez csak téged minősít,ha így élsz nemi életet,nem minket,férfiakat.

2011. aug. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
0%
utolsó, nem minősitek ezzel senkit.. csak annyit irtam le, h az idősebbek tapasztaltabbak, és aki tapasztaltabb az jobb is :)
2011. aug. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
59%
Buta általánosítás,amit írsz.
2011. aug. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
vagy nem.. a tapasztaltabb szted nem jobb, mint 1 szerencsétlen?
2011. aug. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
És aki huszonéves,az törvényszerűen szerencsétlen,illetve törvényszerű,hogy tapasztalatlan??
2011. aug. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
tizenévesekre értettem.. 22-23 az már okés..
2011. aug. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
fight van figh röpke lepke..
2011. aug. 11. 12:51
 19/26 A kérdező kommentje:
*t
2011. aug. 11. 12:51
 20/26 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem sok fiú 18évesen nem olyan érett. Persze vannak akik érettek, meg van sok lány aki 18évesen nem érett.

Sok 18 év körüli akár srác, akár lány csak futó kalandokat szeretnének. Vagyis inkább nem így mondanám, hanem,hogy ulyenkor méág nagyon nagy pörgés van, aza menőbb akinek több csaja illetve pasija volt stb..

Szóval megértem hogy ha sz érettebb pasikra buksz. Lehet,hogy te már várod azt,h a pasid már be legyen futva, anyagilag már jó legyen, hogy legyen már tekintély stb.Vagy az is lehet,h apakomplexusod van.

2011. aug. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!